The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-04-2015
Мастер Джедай Мастер Джедай не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 36
Благодари: 336
Получил благодарност:
23 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Има ли желаещи да се комбинираме за LTE от Макс ?

Колеги, ще си взимам карта от Макс до края на месеца. Време е да изритаме старите и бавни 3Г мрежи в миналото, където им е мястото. Затова пускам тази проучвателна тема, да видя дали някой има интерес да се комбинираме за LTE нет. Вижте предложението на сайта на Макс: линк

Картите са само за нет, нямат гласови услуги, нямат дори смс-и. Така че никой не може да ви набута, ако се притеснява някой. На всяка карта се задава колко нет на максимална скорост има. След изчерпването му, оставате на неограничен нет със скорост 256 к. до края на текущия месец.

1. Ако има хора, които вече са сключили договор с Макс- можете да преминете към споделените планове и да се разберем част от таксата да поема аз.

2. Ако има хора които ще сключват договор с Макс- предлагам да се разберем и да поема част от таксата.

Ако до две седмици не намеря желаещи, ще сключа аз договор.

Пишете в темата или на лично съобщение, в случай, че имате интерес. Желателно е като мен да сте от София.

Последно редактирано от Мастер Джедай : 20-04-2015 на 15:37
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22-04-2015
Мастер Джедай Мастер Джедай не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 36
Благодари: 336
Получил благодарност:
23 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Понеже не ми се чака повече, си взех предплатена карта от Макс. Засега ще ползвам нея. За по натам, ако някой има интерес да се комбинираме, да ми пише лично съобщение. Мога да давам 8-10 лв. на месец за 5 Гб нет на максимална скорост.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 01-06-2015
Михаил-Иванов Михаил-Иванов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Местоположение: Варна
Мнения: 147
Благодари: 38
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз имам желание да ползвам услугите на Макс телеком.От кой град си?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
lte, Да, желаещи, За, Има, комбинираме, ЛИ, Макс, нет, от, се, телеком


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Макс Телеком пуска национална 4G LTE мрежа Пламен Тачев GSM мобилни комуникации 27 11-02-2014 15:57
Съдът подкрепи Макс Телеком в спор за реклама антена Дъра-Бъра 0 22-06-2013 02:15
"Макс Телеком" планира да покрие 65% от населението на България до края на 2011 г. ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 11-04-2011 22:35
Макс Телеком увеличи скоростта на мобилния си интернет до 8 mbps ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 09-11-2010 14:23
WiMAX интернет от Макс Телеком в автомобилите Renault Twingo ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 7 28-10-2010 12:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.