The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #61  
Стар 29-12-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ти направи ли си труда да провериш на какво работи и на какво не ? Netflix имат едно приложение за целия свят , докато при hbo go за всеки регион е различно. Нормално е да не работи на всяко у-во. И определено инвестират ,колкото и малка страна да сме , от миналия месец примерно има приложение за apple tv, нещо което е немислимо на фона на мизерната ни държава като ползвател. Приложението го има ооще за Tizen/Samsung ,LG/webOS както и за повечето модели андроид тв. Нали не очакваш от ХБО да напишат на сайта се всички модели тв( андроид) на които работи приложението ?! Щом имаш такъв тв , Жоро ти каза най-лесно как ,влизаш в маркета и ако го имаш си ти ,ако не ....
Отговори с цитат
  #62  
Стар 29-12-2017
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Не знам защо сравняваш нетфликс с хбо, едните оперират само през интернет, другите са телевизионен канал с интернет портал. Едните едини свестни субтитри на български нямат, другите си плащат за преводачи, редактори и т.н. Да не продължавам. Ако приложението ти липсва в маркета на телевизора, то е по вина на филипс, защото приложението е налично на всеки телефон, таблет, тв бокс и кавото се сетиш с андроид, т.е. проблема не е на хбо, не е на андроид, а само на филипс.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
БГ Аванта (29-12-2017), Кррииисссс (29-12-2017)
  #63  
Стар 29-12-2017
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С почти всичко съм съгласен , но да си оправят информацията . Проблема не е само при мен , по-скоро бях заинтересован защото мои приятели тръгнаха да ми обясняват как нямат приложение за хбо го на техните телевизори и аз им се изсмях . Лично аз никога не съм харесвал хбо , но това си мой личен избор . Та заради тях тръгнах да чета , да си правя регистрации и да пробвам всякакви възможности с единствената цел да им помогна . Имах свободно време , нищо не ми пречеше да си загубя няколко часа . И наистина ги загубих . За това ми стана криво , че бях много убеден като видях на заглавната им страница какви устройства могат до ползват тази услуга - на първо място е смарт тв . И им обяснявах на моите познати колко са смотани , че не могат едно приложение да си инсталират . Е , оказа се , че са прави . А не тези от хбо , които между другото ги защитавах , че са голяма компания , че не могат да си позволят да пуснат фалшива информация . Оказа се , че не е така . Всъщност от всички устройства на сайта им , точно тв-та са излишни - нали е go услуга , демек гледаш в движение . Това ме подведе и не го крия . А ако наистина имат приложение само за избрани тв-та , ме кара отново да се замисля колко са сериозни . Тук не стои въпроса някой да ти даде сорса , а обратното , имаш сорса пишеш си приложението и си гледаш кефа . Но явно хбо са най-великите , с тях не може да се спори , а и аз нямам никакво желание да го правя . Само , че тези които са го платили какво да правят ? Имат смарт тв , метнаха ги и лекичико им се налага да ги ползват през уеб . Преди няколко поста първото ми изречение беше "Няма такива смешници" . И явно е така . Хайде сега всеки правоимащ да се се ориентира и даде мнение какво е това - измама или неволна грешка . Даже мога да позная - до няколко дни сайта им ще изглежда различно , точно в тази си част
p.s
Май вече има сериозно развитие

Услугата е достъпна на различни платформи и устройства. В момента може да ползвате HBO GO на:

- компютър и лаптоп
- Apple iPhone и iPad устройства
- Android смартфони и таблети
- Samsung Smart TV
- LG Smart TV - HBO GO приложението за LG Smart TV е достъпно единствено с абонамент през оператор.

За да сте сигурни, че разполагате с актуална информация за устройствата, които се поддържат, се абонирайте за нашия мейл бюлетин или ни последвайте във Facebook."

Последно редактирано от mistor : 29-12-2017 на 00:58
Отговори с цитат
  #64  
Стар 29-12-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Така и не разбрахме какви са тв на твоите приятели, смарт ли са не са ли ,андроид ли са ,какви са ?!
ХБО ще си го преместят от единия в другия крачол ,че на 4-5 тв нямало да си инсталират приложението. И кое е измама ,след като имаш възможности да го гледаш и през уеб , през мобилен телефон ?! Предполагам ,твоите приятели го имат бонус от някой оператор това хбого , не вярвам да са се "набутали" с 10лв без да знаят какво купуват?!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 29-12-2017
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,231
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

В интерес на истината, HBO са направили много добра услуга.Сега си пуснах тестово.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 29-12-2017
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Чак пък добра услуга...

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
redstar (29-12-2017)
  #67  
Стар 29-12-2017
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Така и не разбрахме какви са тв на твоите приятели, смарт ли са не са ли ,андроид ли са ,какви са ?!
ХБО ще си го преместят от единия в другия крачол ,че на 4-5 тв нямало да си инсталират приложението. И кое е измама ,след като имаш възможности да го гледаш и през уеб , през мобилен телефон ?! Предполагам ,твоите приятели го имат бонус от някой оператор това хбого , не вярвам да са се "набутали" с 10лв без да знаят какво купуват?!
Андроидни тв сони и филипс - модели 2016 и 2017 . Стана ясно вече , че това не са смарт тв според хбо . Добре , че има 1 месец тестови безплатен .
Отговори с цитат
  #68  
Стар 29-12-2017
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Тук проблема не е в HBO ,a в Sony и Philips и техния псевдо андроид.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 29-12-2017
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,231
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

HBO GO на Андроид си върви много добре, снощи домочадието изгледа 2 филма без проблем.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 29-12-2017
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Андроидни тв сони и филипс - модели 2016 и 2017 . Стана ясно вече , че това не са смарт тв според хбо . Добре , че има 1 месец тестови безплатен .
За толкова изгубена енергия, която вложи тук, можеше да потърсиш hbogo.apk или да помолиш някой да ти го свали и да го инсталираш ръчно
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
БГ Аванта (29-12-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hbo


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 10 (0 членове и 10 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.