The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 03-01-2013
slayercho slayercho не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 32
Благодари: 12
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Да си чувал нещо за авторски права ???
Няма как да стане при каквото и да е желание , при условие ,че някой е закупил правата вече за БГ, товане са кабеларките от преди 15г с филмнет и видеоканал с касети....
А ти май не видя първия ми пост където казвам това да се случи съвсем случайно.

Ти нещо защитник на правата на бТВ ли се явяваш ??? Нещата много не са се променили от преди 15 години. Само сега са по модерни.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 03-01-2013
Nicks1 Nicks1 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 288
Благодари: 17
Получил благодарност:
75 пъти в 52 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Официално Арените не се излъчват от Булсат. Така, че не виждам проблем "случайно" да се отключат. Ако решат да правят мръсно на "ер-малките" , разбира се.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Nicks1 за този полезен пост :
slayercho (03-01-2013)
  #33  
Стар 03-01-2013
slayercho slayercho не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 32
Благодари: 12
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Досев, колегата Златанов е прав, а и само да отбележа Arena Sport 1 се излъчва в момента 4400 кбит/с което си е доста прилично сравнение с други канали.

Последно редактирано от slayercho : 03-01-2013 на 23:11
Отговори с цитат
  #34  
Стар 03-01-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от slayercho Вижте мненията
А ти май не видя първия ми пост където казвам това да се случи съвсем случайно.

Ти нещо защитник на правата на бТВ ли се явяваш ??? Нещата много не са се променили от преди 15 години. Само сега са по модерни.
Турската национална тв ,не я гледам , и не ме интересува ,че да и защитавам правата,за друго говорех но явно не си ме разбрал....
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
komar1 (05-01-2013)
  #35  
Стар 04-01-2013
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от slayercho Вижте мненията
И сега булсат подписват с арабите и почват да излъчват JSC Sport каналите - там вървят всички мачове на шампионска лига и не само а може и случайно без да искат защото ще им е по лесно да се объркат и да пуснат арена спорт 1-4, като съвсем още по случайно върви и БГ Аудио на тези канали.
Наистина по JSC каналите върви всичко - няма мач, който е на интересен отбор и да не го дават. Аз съм на Ентри в Пловдив и отдавна гледам тези канали, като имам и два HD от тях, плюс 8 SD - даже дават преки мачове от NBA ама няма кой да седи до ранните часове да гледа.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 04-01-2013
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Нужно ли да ти обяснявам, Досев, че по-голямата част от футболните фенове искат да си гледат мача, без значение дали е HD или SD?
Е по точен коментар отдавна не бях чел, приятелю! Аз съм гледал мач на Челси на компа, от някакъв незнаен линк, от някакъв никому незнаен сайт, лагваше зверски, а нета ми е уникален, компа също, но си гледах мача с отвратително качество и бях доволен! Сега като минах на новия пакет вече не ми се налага това, точно заради спортните джазири - евала, само като някои от тях са на арабски и изключвам звука, че "леко" ме дразни, точно толкова, колкото и българските коментатори!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 04-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Досев просто искаше да каже, че такива идеи трябва да се пишат на лични на Вито, щото и едните, и другите четат форума и елементът "случайност" се губи. Едва ли има проблем на 12 февруари румънците да решат да направят някъв тест и да шибнат 2-3 канала ФТА, а булсат да си ровичкат и да изтърват ъпдейт, добавящ всички румънски ФТА. Стига румънците, абонати на долче, въобще да имат ШЛ
Отговори с цитат
  #38  
Стар 04-01-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

От Вито защото зависи нещо...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
  #39  
Стар 04-01-2013
burgas69 burgas69 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 66
Благодари: 0
Получил благодарност:
13 пъти в 9 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Немога да разбера , защо на българския народ не се направи един подарък да се пуснат свободно всички национални канали и да не се иска такса за тях , както е в Турция
Аман от монополисти и измамници и всеки ден има по един скандал , според мен тук е замесен самия Бойко Борисов и Виваком , искат да оберат абонатите на Булсатком понеже е известно , че 90 % от абонатите в селата са на Булсатком и гледат турски сериали демек Босфор тв , за пореден път се убеждавам , че Виваком са най-големите монополисти в България , искат всички да гледат техния пакет ,влизам в офис на Виваком и още от вратата ме почват с агитация , това е абсолютен тормоз , да не говоря колко пъти са ми звъняли на домашния , накрая и теглих една майна на тази служителка и спряха , НО ДОКОГА ЛИ...
Заключение от 1 септемви 2013 всички национални тв стават безплатни ефирно , според мен Булсат трябва да предлагат приемници с 2 тунера -за приемане на ефирна и за сателитна телевизия така никой нищо неможе да им каже и няма да плащат за да излъчват Бтв , на практика се получава , че зрителите сами си гледат ефирно Бтв

Последно редактирано от burgas69 : 04-01-2013 на 19:59
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на burgas69 за този полезен пост :
tchefo (04-01-2013)
  #40  
Стар 07-01-2013
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 738
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Една DVB-T USB-флашка в usb порта на захаринkата, a?
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
btv, group, media, ИЗЛЪЧВАНЕ, на, оператори, преустановено


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
bТV Media Group отказа преговори с кабелни оператори pmhawk Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 32 15-03-2013 10:54
bTV Media Group антена ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 37 03-01-2013 09:50
bTV Media Group купи правата на Шампионска лига до 2012-2015 ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 22 19-07-2012 01:38
Стартира ladyzone.bg -проект на bTV Media Group ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 05-11-2010 10:59
bTV Media Group празнува с партньори и приятели снощи ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 28-10-2010 13:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.