The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ

КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ PC-платки за цифрова телевизия

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 15-04-2018
Любомир Василев Любомир Василев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2018
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Откъде да намеря приемник за DVB-T през USB?

Здравейте!

От известно време се опитвам да открия прост (евтин) приемник за ефирна телевизия, тип „флашка“. Сякаш подобни неща изчезнаха от пазара. Търсих в Интернет и наистина излизат тук-таме някакви резултати, но с недостатъчно за мен информация. Надявам се някой тук да може да ми помогне. Това, което ми трябва, е:
  • Нещо дребно за „бодване“ в USB порт (ще се ползва с Распбери Пай);
  • Задължително да работи под Линукс. Почти на всичко, което откривам в Интернет (магазини и обяви в OLX), не е посочена марка и модел, така че да мога да проверя в LinuxTV дали работи;
  • Да е евтино, до 30-ина лева;
  • Да е със стандартен жак за коаксиален кабел (Type N), или да включва преходник (някои модели са с някакъв дребен, може би CRC9).
Нещо като това, само дето тук не е посочен моделът на въпросното нещо, или какъв чип ползва, така че да може да се провери дали става за Линукс. (И засега нямам отговор от сайта.)

Ако някой може да ми посочи откъде да намеря подобно нещо, нека помогне. Ако не е против правилата на форума, ще се радвам на директни връзки към продукти.

Друг вариант е ако някой може да даде информация за магазинче в Плевен или Монтана, където да мога да намеря такъв тунер, в краен случай – София (да помоля някой приятел), също би било вариант. В големите техно-магазини такива неща вече няма, но за съжаление не знам къде иначе бих могъл да потърся.

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dvbt, usb, Да, За, намеря, откъде, през, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какъв DVB-C приемник да си избера и откъде? магнитар КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 10 09-04-2013 11:43
Някой знае ли откъде да намеря CCcam 2.1.4 - OScam Pipp0 MPCS/OScam 4 25-07-2012 15:22
Как да си намеря BNT 2 на сателита Илиян В. EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 15 09-06-2012 00:07
Как да намеря 23.5 Е със SD оборудване? teolink Въпроси и отговори 3 30-03-2012 11:39
Откъде да намеря полярно окачване за 1,2 офсет SLAVI458 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 20-01-2012 22:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.