The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > IPBOX

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 13-06-2010
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гърга Питич Вижте мненията
щото е сезона на дините
да сме точни е на черешите, а да съм говорил някъде за оригинален имидж или за първия кернел, единствено и само по темата за AAF WM Image 2010 - това е втория кернел, има нови драйвери и като цяло е от най-динамично развиващите се софтуерно приемници - особено на неутрино, аз на 42 инчова гледам, а колега на 50 инчова има и др. - а ако четеш по чуждите форуми, не би писал тооолкова стара информация - за това когато говоря за картината на ипбокса казвам старогръдски митове и легенди - времената са други и дърветата или щайгите имат по-долра картина заради свободния софт и драйвери, предполагам че си наясно че една видеокарта с различни драйвери работи по разбичен начин - повтарям пак хардуерно ипбокса копира катрайна и от там нататъка всичко е в софта ....

ако греша убори ме , но не с аргументи от рода че то всички го знаят
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14-06-2010
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,889
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor Вижте мненията
да сме точни е на черешите, а да съм говорил някъде за оригинален имидж или за първия кернел, единствено и само по темата за AAF WM Image 2010 - това е втория кернел, има нови драйвери и като цяло е от най-динамично развиващите се софтуерно приемници - особено на неутрино, аз на 42 инчова гледам, а колега на 50 инчова има и др. - а ако четеш по чуждите форуми, не би писал тооолкова стара информация - за това когато говоря за картината на ипбокса казвам старогръдски митове и легенди - времената са други и дърветата или щайгите имат по-долра картина заради свободния софт и драйвери, предполагам че си наясно че една видеокарта с различни драйвери работи по разбичен начин - повтарям пак хардуерно ипбокса копира катрайна и от там нататъка всичко е в софта ....

ако греша убори ме , но не с аргументи от рода че то всички го знаят
какво значи това?че след промяна и дори на една запетайка пускат уж "нов" релииз?видяхме ги,на ден по 2-3-резилта нулев!добре че марто ти даде драйвери от ипбокса та видяхте нещо като качествена картина

ПС.По-гаден имидж за ипбокс от последния ААФ не съм виждал от може би енигма 0.4.0!язък им за хвалбите,язък за рекламата,ебати рождения ден.явбо без жабарските драйвери няма да минат,колкото и да ми е мъчно от този факт.
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
uniqad (14-06-2010)
  #33  
Стар 03-07-2010
vml vml не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 84
Благодари: 14
Получил благодарност:
12 пъти в 9 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гърга Питич Вижте мненията
какво значи това?че след промяна и дори на една запетайка пускат уж "нов" релииз?видяхме ги,на ден по 2-3-резилта нулев!добре че марто ти даде драйвери от ипбокса та видяхте нещо като качествена картина

ПС.По-гаден имидж за ипбокс от последния ААФ не съм виждал от може би енигма 0.4.0!язък им за хвалбите,язък за рекламата,ебати рождения ден.явбо без жабарските драйвери няма да минат,колкото и да ми е мъчно от този факт.
И не само това постоянно крашва превключваш канал и се реботва сам, така е е с последните две версии. Тези е2 вместо да се оправят ги развалят още повече!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 04-07-2010
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гърга Питич Вижте мненията
какво значи това?че след промяна и дори на една запетайка пускат уж "нов" релииз?видяхме ги,на ден по 2-3-резилта нулев!добре че марто ти даде драйвери от ипбокса та видяхте нещо като качествена картина
явно си вярваш, че драйверите на ипбокса са върховни за конексиант тунер, от както взех от марто, бедна ти е фантазията какви излязоха, между другото 3 дни след като взах тези драйвери ми изпратиха работната версия , а след като излезе новата направо може да съжелявате че няма кой да се хване за вашия приемник. чудно защо желязото е същото ако много се напънете може и да модифицирате в катрайн

а неутриното е върховно, като бързина, стабилност дори и скина стана чудесен
между другото втори релийс на AAF WM Image V2

neu aus aktuellen Anlass

Последно редактирано от yavor1 : 05-07-2010 на 00:00
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
2010, aaf, image, wm


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
AAF WM 2010 Image UFS910 Чък Норис KATHREIN 2 10-06-2010 04:02
AAF WM 2010 Image UFS910 FullUSB yavor1 KATHREIN 0 09-06-2010 21:41
MD-Image thunderstorm6 Nokiа DBox2 2 22-12-2009 09:18
Pli image - въпрос? durvoto DREAMBOX 8 08-08-2009 12:17
NG - Return Image R 1.9 thunderstorm6 Nokiа DBox2 0 18-07-2009 05:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.