The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КОНВЕРТОРИ

КОНВЕРТОРИ Фланцови, офсетови, c-band конвертори, пластини, облъчватели, държачи, мултифиид-рейки.

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 31-03-2016
Черкеза Черкеза не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 36
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 66
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,
притежавам сателитна антена почти от 20 години(парарболична 1.80 см) Сменил съм доста приемници аналогови и цифрови.Вмомента имам два единият е ESPECTA ES2000S a другиявт е VIVACOM ски на който гледам.Та днес до 16 часът всичко си работеше нормално и след това като включих приемникът - нищо .Излезе ми надпис ,че няма сигнал и да съм почистил антената от снегонавяване. Сигналът беше изчезнал. Поизчаках данеби да е нещо от сателита ,но уви.Сигналът си липсваше. Сложих ESPECTAта да позавъртя по дъгата и...... нищо. Не успях да засека ни един сигнал нито ot HELLASSAT, ASTRA ,HOTBIRD - абсолютна тишина. И като помислих малко сведах до две вероятности - или конверторът е умрял или има някакво разместване или фокусът на конверторът бяга или .... знам ли какво .Нуждая се от малко помощ,поне някакъв начин да разбера дали конверторът се е скапал - преди да предприема нещо друго.

Последно редактирано от Черкеза : 31-03-2016 на 21:53
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
изгорял, конвертор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Изгорял приемник БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 4 17-01-2016 23:51
Изгорял/повреден LAN на dm800 clone avtosat DREAMBOX 4 28-07-2014 15:27
Спасяване на информация от изгорял хард BULLET КОМПЮТРИ и периферия 13 15-12-2012 11:51
Изгорял адаптер за DREAMBOX-500S radich_58 DREAMBOX 9 18-08-2009 14:30
Първият Ирански спътник е изгорял в атмосферата spacebeam Новини 1 28-04-2009 11:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.