The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1751  
Стар 04-10-2013
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Изключиха BBC HD и го заместиха с RING.BG HD
Отговори с цитат
  #1752  
Стар 07-10-2013
bahurman bahurman не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 16
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

имам следният въпрос :
В къщи имаме една карта на МСАТ за 1-ят LCD телевизор и един цифров усилвател на МСАТ за другия ни CRT телевизор . Наскоро си взехме един LED и идеята ми сега е да върнем цифровия усилвател в замяна на още една карта . В такива случаи плаща ли се за картата ? Месечната такса трябва да си остане същата (17+3 лв. плащаме в момента за двата тв) , понеже пак ще си ползваме два тв.
Отговори с цитат
  #1753  
Стар 07-10-2013
пламен_мр пламен_мр не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 17
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bahurman Вижте мненията
имам следният въпрос :
В къщи имаме една карта на МСАТ за 1-ят LCD телевизор и един цифров усилвател на МСАТ за другия ни CRT телевизор . Наскоро си взехме един LED и идеята ми сега е да върнем цифровия усилвател в замяна на още една карта . В такива случаи плаща ли се за картата ? Месечната такса трябва да си остане същата (17+3 лв. плащаме в момента за двата тв) , понеже пак ще си ползваме два тв.
Полага ти се само един безплатен SD приемник.Ако го върнеш ще трябва да заплатиш за CAM модул,а цената за абонамента ще ти остане същата.
Отговори с цитат
  #1754  
Стар 09-10-2013
Димитроф Димитроф не е на линия
Варненец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Местоположение: Варна
Мнения: 4
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Здравейте колеги !

Здравейте отново, от около седмица съм горд ползвател на МСАТ и съм безкрайно щастлив (отървах се от злата прокоба близу). Та ето и няколко въпроса на които понеже съм все още прохождащ се надявам да ме светнете . Аз съм с телевизор LG 47LE8500 с модул BestCas и с основния план 17 лв. При пълно сканиране на държава Финландия намирам 207 канала и 15 радиа - това нормално ли е за плана ми? Второ МСАТ излъчва ли CI (Crime and Investigation), той е от семейството на History и предполагам, че може да го има. И трето на нито един канал нямам EPG, това оправя ли се по някакъв начин или просто с BestCas няма такива екстри. Благодаря предварително и се надявам да не съм прекалено нагъл с въпросите ако са били задавани преди. Поздрави на всички съфорумници и приятно гледане
Отговори с цитат
  #1755  
Стар 09-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега , първо - честито и второ - да нормално е за този абонамент .
За повече канали ти трябва и абонамент за HBO , но и ще се наложи да си купиш карта на оператора и да си смениш модула с такъв на Smit или нещо подобно , питай за подробности МСАТ .
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на civica за този полезен пост :
Димитроф (10-10-2013)
  #1756  
Стар 09-10-2013
Царски Царски не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 13
Благодари: 1
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Димитроф Вижте мненията
Здравейте отново, от около седмица съм горд ползвател на МСАТ и съм безкрайно щастлив (отървах се от злата прокоба близу). Та ето и няколко въпроса на които понеже съм все още прохождащ се надявам да ме светнете . Аз съм с телевизор LG 47LE8500 с модул BestCas и с основния план 17 лв. При пълно сканиране на държава Финландия намирам 207 канала и 15 радиа - това нормално ли е за плана ми? Второ МСАТ излъчва ли CI (Crime and Investigation), той е от семейството на History и предполагам, че може да го има. И трето на нито един канал нямам EPG, това оправя ли се по някакъв начин или просто с BestCas няма такива екстри. Благодаря предварително и се надявам да не съм прекалено нагъл с въпросите ако са били задавани преди. Поздрави на всички съфорумници и приятно гледане
Не е нормална ситуацията при теб. Аз съм с малко по стар модел на LG от 2011, избрал съм държава Германия и в момента имам 221 ТВ + 15 Радио канала. На официално разпространяваните канали си има EPG, но за съжаление на повечето HD няма... ясно защо :-) Канала CI се излъчва и е някъде в групата на научно-популярните кнали (мисля м/у 50 и 60 в операторската подредба). Разцъкай малко повече настройките и пресканирай, ако ти е добър сигнала, няма причина (поради телевизора) да не излязат всички канали. Успех!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Царски за този полезен пост :
Димитроф (10-10-2013)
  #1757  
Стар 09-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А колко плащаш колега на месец ? Само питам , нищо лично ?
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #1758  
Стар 09-10-2013
Димитроф Димитроф не е на линия
Варненец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Местоположение: Варна
Мнения: 4
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за отговорите колеги. Ще пресканирам пак и ще проверя. Сигнала трябва да ми е добър .... Май имам и друг телевизор с декодер нета. Там епг- то си върви . А за плащането ако е към мен въпроса 17 лв основния пакет. Hbo не ми трябва филми по тв не гледам . Можеби е нещо от модула bestcas но четох че други колеги имат епг с него. Ок ще си проверявам настроиките а някой ако се сети за нещо ще съм благодарен да сподели
Отговори с цитат
  #1759  
Стар 09-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При абонамент за HBO ( +2лв/месец , абонамент MDigital Plus ) получаваш и още канали , но са XXX . И така броя на каналите става по-голям , около 222 .
Според мен този модул Bestcast не е много удачен , но такъв са ти дали .
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "

Последно редактирано от civica : 09-10-2013 на 19:08
Отговори с цитат
  #1760  
Стар 09-10-2013
Димитроф Димитроф не е на линия
Варненец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Местоположение: Варна
Мнения: 4
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Каналите ме устройват. Можеби само CI бих искал да намеря но не е голям проблем. По скоро ме интересува дали и как мога да си пусна епг, защото си е удобно. Но ако се окаже че не може ще се свиква и без него няма как
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 53 (0 членове и 53 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.