The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 16-12-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
Туистър,

Един човек да знае на коя позиция ще е България Сат 1. Едни казват на 1 градус, други на градус и половина трети на 3 градуса, все се местят градусите всяка година ама браво на теб че ни разясни точната позиция че и ITU нещо се вайкат та им се водя по акъла. Иначе два сателита брутално близо с припокриващи се честоти с един градус разлика досега не съм чул как удовлетворяват хората с DTH дето плащат за телевизия. За в бъдеще могат вентилаторите да купят Булсат ама и тогава ще трябва да измислят казуса по-горе или да пускат моторетките на сателит да ходи на друго място хаха.

Edit: Промоцията 5 за 6 не е активна заради промоцията Черен петък за пакета 12.80 същото!
Принципно проблема със застъпващите сателити би трябвало да се появява на малки антени. При мене на 45 и 46 не си пречат стига да е по-голяма антенката Как това решава проблема с дтх обаче не е много ясно. Възможно е теленор да наемат застъпващите честоти и да ги изключат
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16-12-2015
Аватара на колди
колди колди не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Мнения: 169
Благодари: 105
Получил благодарност:
58 пъти в 40 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от avalon4o Вижте мненията
Черния петък важи само на каса, а там фюжън пакет без фюжън приемник не може да се плати Искат да ми сменят единия приемник Казвам, че гледам на тв самсунг, но пак вдигат рамене. Типично са булсат, никой нищо не знае!
Преди малко минах в офиса в София кв.Левски за да питам дали мога да платя фюжън пакета,без да имам фюжън бокс.Там едно момче консултантче ми каза,че ще провери и се обади по телефона за да се консултираПосле ми каза,че може и би трябвало да мога да гледам на мобилно устройство или компютър без проблемУтре мисля да платя,понеже,каза,че промоцията за черния петък е активна,а петък бил крайният срок
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16-12-2015
avalon4o avalon4o не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 135
Благодари: 26
Получил благодарност:
24 пъти в 20 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе казала е, но пък аз се обаждах и на оператор и от там казаха, не може. На кой да вярваш незнам

Edit: ей сега отново се обадих на оператор и инфото е друго - може , но ме предупредиха, че само на мобилното приложение ще мога да гледам каналите от фюжън пакета. Сигурно имаха предвид, че на сат. приемниците няма да вървят

Последно редактирано от avalon4o : 16-12-2015 на 20:18
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17-12-2015
avalon4o avalon4o не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 135
Благодари: 26
Получил благодарност:
24 пъти в 20 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Филма е голям, както винаги при Булсат. Има разминаване на инфото за черния петък в сайта им и на брошурите в офисите. Пакет 48 лв с фюжън и два филмови канала от сайта, в брошурата в офиса е фюжън + един филмов! На нац. номер нямаха инфо, след справка казаха, че вярното инфо е на сайта. Как ще се доказва после не се знае иначе платих фюжън пакет без да имам приемник. Новото инфо за мен е, че ако имаш сат. телевизия от тях, не може да имаш фюжън приемник. Трябва да ти подменят всичко Луда работа!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17-12-2015
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от avalon4o Вижте мненията
Абе казала е, но пък аз се обаждах и на оператор и от там казаха, не може. На кой да вярваш незнам

Edit: ей сега отново се обадих на оператор и инфото е друго - може , но ме предупредиха, че само на мобилното приложение ще мога да гледам каналите от фюжън пакета. Сигурно имаха предвид, че на сат. приемниците няма да вървят
на приложението на Самсунг ТВ, вървят 1/3 от каналите които вървят на Fusion бокса, последната седмица изрязаха почти всичко читаво..
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17-12-2015
avalon4o avalon4o не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 135
Благодари: 26
Получил благодарност:
24 пъти в 20 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Просто остана това което си платил. Ако платиш фюжън пакет се предполага, че ще се появят и другите канали, без филмови и спортни за които се плаща допълнително.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18-12-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има ли някой със сателитен пакет който да е платил за фюжъна през уеба? Аз исках да платя, ама днес ми смятат от 1-ви декември до 31-ви декември , тоест пълна такса, ще платя накрая на месеца да видя какво ще изплюе кодито
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18-12-2015
v9976 v9976 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 67
Благодари: 46
Получил благодарност:
18 пъти в 10 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм го платил в началото на месеца през интернет Фюжъна и всички канали вървят на kodi.Гледам ги и на компютъра и на Sony телевизора.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18-12-2015
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Не е сложно да се сети човек ,че каквото плати това ще гледа.Който гледа през Коди буквално лъже ситемата ,че ползва я Самсунг я Панасоник я LG и понеже се сваля съответния юзър-агент то ви пуска и каналите със друго качество както са зададени в профилите на различните платформи и марки. Хората със телевизори дето са по 30 херца не могат да гледат всичко защото има канали пуснати на 50 херца. Тия от чужбина си имат техните ограничеия заради лицензи и те така. Ако някой техничар извади юзер-агента от бокса ше го сложат и него в добавката и ще се отваря хептен всичко.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18-12-2015
Аватара на сателитков
сателитков сателитков не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 265
Благодари: 49
Получил благодарност:
45 пъти в 32 поста
Сваляния: 119
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
Туистър,

Един човек да знае на коя позиция ще е България Сат 1. Едни казват на 1 градус, други на градус и половина трети на 3 градуса, все се местят градусите всяка година ама браво на теб че ни разясни точната позиция че и ITU нещо се вайкат та им се водя по акъла. Иначе два сателита брутално близо с припокриващи се честоти с един градус разлика досега не съм чул как удовлетворяват хората с DTH дето плащат за телевизия. За в бъдеще могат вентилаторите да купят Булсат ама и тогава ще трябва да измислят казуса по-горе или да пускат моторетките на сателит да ходи на друго място хаха.

Edit: Промоцията 5 за 6 не е активна заради промоцията Черен петък за пакета 12.80 същото!
Промоцията 5 за 6 не е спирала.Грешна ти е информацията.Спряна е промоцията 3 за 5 на икономичен пакет!
__________________
Edison Mio 4К,Edison OS mega,Edison Mini,DM 800HD,DM 500,парабола 2.10 конв.Inverto 0.3db,офсет 0.90 четири конв. ALPS 0.5db,офсет 0,90 дв.конв.GS 0,2db за кръгова поляризация,офсет 0.60 четворен.конв.GT-TC40 0.2db,DISEqC Едисион 10x1.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
петък, Черен


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
eMAG-Черен петък viktor Дъра-Бъра 410 23-11-2016 21:16
Start of Black Friday (Черен петък) Tzviatko Дъра-Бъра 0 06-11-2015 21:15
Черен екран DoRiLoN ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 12-06-2015 23:39
Продавам черен MAX2000 ф1фен Приключили продажби 2 09-12-2014 16:35
дреам500(черен) dj_azam DREAMBOX 53 06-08-2010 12:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.