The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-06-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране предлагам ако някой иска да вземе моят договор към виваком тв

здравейте абонат съм от 7 месеца на виваком тв договорът ми е за срок от 1 година и съм на пакет стандарт който е по 14.80 лева на месец.

до края на договора ми остават 5 месеца , но след като си направих малка домашна сателитна система със мултифийд виваком тв сат повече не ми е необходим , за това говорих със виваком на телефон 123 от където ми казаха че ако желая и друг има желание да поеме месеците оставащи до края на моят договор то той може да бъде прехвърлен на другия желаещ .

единствено има условие да отидем и двамата до офис на виваком в случая става дума за град Варна трябва и кандидата на когото ще прехвърлим договорът да е от град Варна , така че ако има желаещи моля да ми пишете тук или на лично съобщение и да уточня не карам никого на сила само при добро желание от ваша страна това е.


поздрави


Последно редактирано от мултиплекс : 15-06-2011 на 14:36
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23-06-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре:

обявата все още е актуална остават ми 5 месеца от договора с виваком тв по 14.80 на месец за пакет стандарт няма ли някой желаещ който да иска да използва до края на договорът ми който ще го прехвърлим на негово име ?? мотивиращо мога да предложа да платя за 1 месец абонамента тоест този който вземе договора ми до края ще трябва да плати само 4 такси по 14.80 ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23-06-2011
cvetelin cvetelin не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 312
Благодари: 21
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ти като прехвърлиш договора си на другия на него автоматично почва да му тече нов 12 месечен договор,най -добре като един месец преди изтичане подай молба за отказ,на времето кой те е карал да се вържеш на лъжите им
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23-06-2011
Аватара на tedo
tedo tedo е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Into the Pit
Мнения: 592
Благодари: 153
Получил благодарност:
97 пъти в 75 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetelin Вижте мненията
ти като прехвърлиш договора си на другия на него автоматично почва да му тече нов 12 месечен договор,най -добре като един месец преди изтичане подай молба за отказ,на времето кой те е карал да се вържеш на лъжите им
Някъде да виждаш човека да се е оплакал ,че е излъган или има проблеми ?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на tedo за този полезен пост :
мултиплекс (24-06-2011)
  #5  
Стар 24-06-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре:

правилно никъде не съм написал че се оплаквам а съм казал ясно като бял ден че съм си напрвил мултифийд и има какво да гледам и вече този абонамент към виваком тв ми е излишен ако на някой ще му е от полза защо да не го вземе все пак никой не карам на сила ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24-06-2011
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мултиплекс Вижте мненията
правилно никъде не съм написал че се оплаквам а съм казал ясно като бял ден че съм си напрвил мултифийд и има какво да гледам и вече този абонамент към виваком тв ми е излишен ако на някой ще му е от полза защо да не го вземе все пак никой не карам на сила ?
мултифийд това антената а приемника?На вивата до колкото знам пак има.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25-06-2011
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от preslav Вижте мненията
мултифийд това антената а приемника?На вивата до колкото знам пак има.
Офф, без да обиждам никой, но от небето ли падате бе хора, човекът си предлага прехвърляне на договора. Направил си е мултифиид с антена различна от тая на Виваком - на 60 см. къв мултифиит бе. Естествено, че ще ти даде и антената и приемника на Виваком. С тях това дето го е направил не може да се направи - или поне не става като хората. Човека си предлага да му продължите договора, като получавате антена, конвертор и приемник, т.е това което включва договора..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25-06-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре:

иво точно ми следиш мисълта много малко са хората които първо четат внимателно а после пишат пак внимателно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25-06-2011
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Офф, без да обиждам никой, но от небето ли падате бе хора, човекът си предлага прехвърляне на договора. Направил си е мултифиид с антена различна от тая на Виваком - на 60 см. къв мултифиит бе. Естествено, че ще ти даде и антената и приемника на Виваком. С тях това дето го е направил не може да се направи - или поне не става като хората. Човека си предлага да му продължите договора, като получавате антена, конвертор и приемник, т.е това което включва договора..
ivo.можеше и по друк начин.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25-06-2011
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetelin Вижте мненията
ти като прехвърлиш договора си на другия на него автоматично почва да му тече нов 12 месечен договор...
Ако това е вярно не виждам как някой ще се излъже да ти вземе оборудването и оставащите месеци на твоя договор.
Помисли реално... каква ще му е файдата да ги вземе от теб употребявани и да му започне нов договор за 12 месеца.
Аз ако ще ставам абонат на виваком отивам подписвам договор за 12 месеца и ми дават ново оборудване.
Не, че на твоето му има нещо ама някой ако вземе твоя договор той ти прави един вид услуга за която ти ще му дадеш 15 кинта.
По-добре си плати оставащите 60лв и не се занимавай защото желаещ едва ли ще се намери...
Съгласен съм, че си длъжен да пробваш ама ти не предлагаш нищо повече което оператора не може да предложи на бъдещ клиент на виваком.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ако, вземе, виваком, Да, договор, иска, Към, Моят, Някой, предлагам, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мърдок продава Sky News, за да вземе BskyB ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 2 06-03-2011 21:18
ако има някой който отговаря от името на виваком butch_bs ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 49 04-03-2011 00:36
иска ли някой да разменяме ТЕЛЕВИЗИЯ CCcam 18 23-11-2010 05:15
Някой иска ли да намаже с безплатен шер... за Полсат ХД? Чък Норис Безплатен шеринг 20 24-01-2010 00:27
Предлагам форум за катрейн mony Искам ! 2 11-03-2008 01:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.