The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10-05-2012
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 797
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile

По принцип засега не ги търсят, ама знае ли човек Толкоз ли няма откъде да вземеш приемници?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10-05-2012
Аватара на SatBox EOOD
SatBox EOOD SatBox EOOD не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Царево
Мнения: 531
Благодари: 130
Получил благодарност:
196 пъти в 128 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gogyto Вижте мненията
Защото каката усърдно се опитваше да ме убеди в точно обратното и отбелязвам това като груба заблуда на по необразования човечец, затова...
Жоро,каката напълно те е заблудила....за 38 лв се дава оборудване с текущ+2 месеца безплатни на пълен пакет и 2 месеца още икономичен,това за SD i HD оборудване.
Без договор условията са за SD оборудване 98 лв с включени текущ+4 месеца пълен и 6 месеца икономичен пакет.
За HD оборудване е 148 лв със същите условия като на SD
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10-05-2012
Аватара на gogyto
gogyto gogyto не е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,394
Благодари: 1,617
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SkySat EOOD Вижте мненията
Жоро,каката напълно те е заблудила....за 38 лв се дава оборудване с текущ+2 месеца безплатни на пълен пакет и 2 месеца още икономичен,това за SD i HD оборудване.
Без договор условията са за SD оборудване 98 лв с включени текущ+4 месеца пълен и 6 месеца икономичен пакет.
За HD оборудване е 148 лв със същите условия като на SD
Ами Ники , какво да ти кажа тотална обърквация е това да питаш нещо в офис.Точно за това пуснах темата,аз лично нямам нищо против към който и да е оператор,просто исках да получа някакви оферти ама като това по горе дето си го написал така и не чух...

Цитирай:
Първоначално написано от Крал Артур Вижте мненията
По принцип засега не ги търсят, ама знае ли човек Толкоз ли няма откъде да вземеш приемници?
Приемници колкото искаш,май ще е по сигурният вариант за мене , пред това да чакам позвъняване с искания за плащане на неустойка.
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)

Последно редактирано от gogyto : 10-05-2012 на 21:40
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10-05-2012
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Question

аз като съм предплатил? но човека с основния приемник ме извози не е плащал и сега и аз не мога да гледам на 2 рия нищо че съм платил до септември по 2 лв на месец
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10-05-2012
Аватара на gogyto
gogyto gogyto не е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,394
Благодари: 1,617
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от антена Вижте мненията
аз като съм предплатил? но човека с основния приемник ме извози не е плащал и сега и аз не мога да гледам на 2 рия нищо че съм платил до септември по 2 лв на месец
Затова намирам приемник с карта от някого и в най-близкия офис да прехвърляме...
Чиста работа месец за месец...
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11-05-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Не изчетох всичко, ако някой е отговорил, сори за дублажа. Този номер с прекъсване на плащанията и възнобновяване го правя от 5 години с приемника на майка ми. Тя всяко лято заминава в Италия и към края на годината се прибира. Плащам и Булсат-а до юни, вкл. след което спирам; Като се прибере (обикновено октомври) минавам през офиса и плащам една такса. След час имам сигнал. Никога не съм имал каквито и да са проблеми в това отношение.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11-05-2012
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Гоги, попаднал си на печена мадама която те е светнала в тънкостта, такива са рядкост защото след това си патят яко като се вдигне пушилка и започват да карат по каналния ред.
Преди време нямаше проблем да минеш през офис, да си платиш за монтаж и всичко но си вземаш приемника и антенката под мишничка и си монтираш сам по промоционалните условия без да чакаш да дойде екип.Като смигнеш леко на някоя булка и й покажеш че знаеш какво правиш и не на последно място че ще си мълчиш се даваше оборудването.Ако ги хванеш сутрин даже и монтажниците ще ти срежат кабел колкото ти трябва.Когато Делта 200 беше един голям бавен забиващ боклук а 1000 беше изтребител пак отворени какички влизаха в положение и ги запазваха под рафта, апокрифно се заменяха като бутилка Фанта с няколко пластмасови чашки в тъмна торбичка се приемаше за подкуп при безоснователна замяна на 200 за 1000.Това да набараш хилядарка си беше жива връзкарщина.Плащаха се приемниците при изтичане на договора и се прехвърляха с протоколи като пак си затваряха очите за да може да се вземе двоен или четворен конвертор за да не се набутваш да купуваш.Все работи които ставаха но ги отрязаха точно по причина на спекулации и много биене на дайрето.Натиснаха ги и си седнаха на гъза като да нацелиш такава щурава мома която да е бунтарка си е чист късмет.
Предполагам вече разбираш за какво говорим, няма смисъл да се чудят как някой може да ги изклати защото хората сами си казват и се хвалят на всичкото отгоре публично.
__________________
aatns
gmkd
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Въйко за този полезен пост
gogyto (11-05-2012), Veskop (11-05-2012)
  #18  
Стар 11-05-2012
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,075
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Гоги, попаднал си на печена мадама която те е светнала в тънкостта, такива са рядкост защото след това си патят яко като се вдигне пушилка и започват да карат по каналния ред.
Преди време нямаше проблем да минеш през офис, да си платиш за монтаж и всичко но си вземаш приемника и антенката под мишничка и си монтираш сам по промоционалните условия без да чакаш да дойде екип.
И сега не е проблем особено в малки населени места където монтажниците идват от друг град и клиента чака по една седмица за монтаж. Бай Мангал си плаща 3-левовия монтаж и получава инструкция на къде да насочи антената - според географския релеф на населеното място(разбирай към кое тепе) и, представи си, след 10 минути настройване чрез викане и димни сигнали Планетата почва да дъни! И това при положение, че му е сефте на мангала да хваща спътника! Е при първия дъжд няма никой, но това са подробности.
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11-05-2012
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Даммм, и после защо не искат да дават така оборудването и защо звънели по телефоните за насрещни проверки...
Като направят куR-капан на някой офис по този начин и изгори някой служител за назидание и ето как всички си сядат на задника.Защото в по-малките населени места с ограничен пазар на труда си имаш едно на ум дали да направиш услуга на някой или да си направиш мечешка услуга на себе си.Да свършиш работа на някой който дори не познаваш и после да те разнасят като лайнян вестник из драки си е добра тема за размисъл.
Сигурен съм че ако ако се разчуе името на служителката която е казала това на Гогито още утре ще е на улицата и ще проклина живота си че не си е мълчала.

Пишем за тъпи делти и някакви си договори, който може да чете между редовете трябва да му стане ясно защо не трябва да се бие дайрето.
__________________
aatns
gmkd
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Въйко за този полезен пост :
gogyto (11-05-2012)
  #20  
Стар 11-05-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Офтопик: Вика му се курт капан иде от курт - вълк, т.е. вълчи капан. Това овчарите го слагат да си пазят уфцете от вълци
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
договор, ЛИ, наистина


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Разликата между мъжа и жената…под душа – така ли е наистина?! nurgyn Забавно 1 19-11-2011 11:20
Договор с мобилен оператор ще бъде БОБИ Дъра-Бъра 0 10-05-2011 20:41
SBB подписа договор с EUTELSAT berks Новини 0 13-07-2009 16:45
SKY SPORTS подписа нов договор с ICC ТИНТИН Новини 0 08-06-2009 19:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.