The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 17-10-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,568
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,192 пъти в 2,949 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от прокопи Вижте мненията
ако наистина имаш някакви познания ще препоръчаш конкретен модел спрямо нуждите на човека който иска помощ
Ако такъв разбирач,като теб пита,тогава ще му препоръчам конкретен модел!Но, нуждите на някоя кака,ще бъдат покрити,от всяка една марка или модел!
А ти като толкова надарен,защо не стикнеш една тема с марки и модели покриващи нуждите на обикновенния и претенциозния клиент в един пост!Конкретно!.....И закриваме Сетком!Всички ревюта в един пост!
Все си мисля,че ти повече четеш отколкото гледаш!А при мене е обратното,а когато много съм гледал,после не чета глупости!Но на теб обърнах специално внимание!
  #72  
Стар 17-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
... Важно е удовлетворението от покупката. Като те посъветват няколко човека - вземай един Филипс - отиваш и си купуваш Филипс и остава едно такова топло измамно чувство "че си най големия тарикат и си взел най-хубавата марка телевизор". какво значение имат там разните му модели?
Да не пропуснем продължението на историята, че след като си си купил въпросния "един Филипс" трябва задължително да продължиш да участваш във форума, където са те посъветвали да го купиш и да започнеш да убеждаваш останалите, че това е най-страхотния телевизор и как трябва и те да си го купят, защото ти го имаш и затова е най-добрия. Верижна реакция, която предава от душа на душа "топлото измамно чувство". Все пак на това се крепи индустрията
  #73  
Стар 17-10-2014
Миряна Миряна не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 65
Благодари: 64
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До всяка "кака" седи един "батко" но той няма време да се занимава с такива неща затова аз съм се заела. Написах молбата си защото нищо не разбираме ,а и защото за нас 1400-1500лв не са малко пари.И за тези пари искаме да вземем нещо добро защото пък отстрани има 2 деца които обичат глезотииките. Искаме и те да останат доволни но в рамките на този бюджет. За LG мога да кажа ,че се бях спряла на 671 но след като прочетох за проблемите и се отказахме. Конкретният ми въпрос беше кой от двата да вземем САМСУНГА или ФИЛИПСА ,но ако за тази сума има нещо по добро ще го погледна ,но конкретно въпроса беще за горенаписаните. Ако има някой който да има впечатления от тези два модела ще го помоля да ги сподели плюсовете и минусите им и т.н. Вече има едно конкретно мнение но искам да знам понеже човека от магазина каза ,че филипса превъзхожда във всичко самсунга ,а тук се споменава ,че тунера му е по лош да ми се обясни като на нормален човек.На кратко казано искам да видя кой е с по малко косури и какви и да преценим кой ще е . Благодаря
  #74  
Стар 17-10-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,568
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,192 пъти в 2,949 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи,когато баткото остави каката да върши тея неща,му е през шмайзера,в този форум разбирачите са повече от мераклиите и никога няма да пратят каката !
За 1500 лв е все едно какво ще вземеш,гледай да ти хареса и да не те дразни,това, нас което ни дразни,ти и баткото и децата ,никога няма да го усетите!Изчакай прокопи за конкретен модел,явно последните 6 години е много дръпнал!Кусури,всичките модели имат,баткото,ти си си го избирала,постъпи и сега така!
Следните потребители (5) благодарят на dzumba за този полезен пост
gentu (17-10-2014), Kosme (17-10-2014), Veskop (17-10-2014), ВалчоП (17-10-2014), Музикантът (17-10-2014)
  #75  
Стар 17-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Миряна Вижте мненията
До всяка "кака" седи един "батко" но той няма време да се занимава с такива неща затова аз съм се заела. Написах молбата си защото нищо не разбираме ,а и защото за нас 1400-1500лв не са малко пари.И за тези пари искаме да вземем нещо добро защото пък отстрани има 2 деца които обичат глезотииките.
Тук ще се включа отново. Казвате, че имате 2 деца, а това автоматично означава, че те ще се кефят най много на 3Д филмчетата. Мое лично мнение, с което започвам винаги, щом стане дума за 3Д е, че не трябва на деца да се слагат АКТИВНИ 3Д очила. Детските възприятия са много по-изострени от нашите, мозъците им работят на по-бързи обороти, а тази технология изморява очите и мозъка изключително много. Моето дете гледа веднъж с активни очила и после му се виеше свят. С пасивните няма никакъв проблем. Същото е и с мен и със съпругата ми. Чувстваме трепкането от активните очила и ни се вие свят. Предполагам е до човек и до възприятие. За възрастен както и да е, но за дете не е подходящо. При мен водещия фактор е пасивното 3Д. Сигурно отново ще каже някой "абе стига с това 3Д, то колко се ползва", но като имаш хлапе разбираш колко се ползва.
Ако ще ползвате смарт функциите на тв-то доста, то си изберете телевизор с който да боравите лесно. LG в това отношение са много добре с второто си дистанционно, както и самсунг с подобно на magic remote. На Панасоник можете да включите клавиатура, но не и мишка. На Сони може мишка, но не и клавиатура. Филипс пък имат модели с клавиатура на гърба на дистанционното, което донякъде е удобно.
Ако пък не ви пука за смарт функционалността е още по-лесно. Истина е, че колкото повече четете и знаете, толкова по-трудно ще си изберете ТВ. Това което казва Dzumba,
(За 1500 лв е все едно какво ще вземеш,гледай да ти хареса и да не те дразни,това, нас което ни дразни,ти и баткото и децата ,никога няма да го усетите!) е леко обидно, но всеки решава сам как да се отнася с останалите, а и те до колко да го понасят. Странно е да се включиш в дискусия с цел да помогнеш и да кажеш, абе купи си някакъв ТВ и без друго не знаеш какво си купуваш. Ми те тия хора затова питат тук, за да разберат. Ако няма да помагаш по-добре не се обаждай. Както и да е. Тя темата стана мазаница, ама нейсе.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на детроник за този полезен пост :
Миряна (17-10-2014)
  #76  
Стар 17-10-2014
Аватара на gggng
gggng gggng не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 396
Благодари: 857
Получил благодарност:
90 пъти в 58 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-p...99oaAkav8P8HAQ ето един хубав телевизор за размисъл
  #77  
Стар 17-10-2014
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 740
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Знам какво ще последва сега, ама....
Ако ТВ ще се ползва с CA модул (CI, CI+) бягай от Самсунг. Просто съвет. Нямам намерение да се обяснявам с когото и да било.
Купувай това, което ти хване окото, с възможно по-голяма гаранция.
  #78  
Стар 17-10-2014
fox fox е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 634
Благодари: 139
Получил благодарност:
200 пъти в 86 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За съжаление за 1500 лв не може да се купи нищо сравнително читаво.

Цитирай:
Първоначално написано от мнн Вижте мненията
Знам какво ще последва сега, ама....
Ако ТВ ще се ползва с CA модул (CI, CI+) бягай от Самсунг. Просто съвет. Нямам намерение да се обяснявам с когото и да било.
Купувай това, което ти хване окото, с възможно по-голяма гаранция.
Високият клас на самсунг няма никакъв проблем с CA модул.
  #79  
Стар 17-10-2014
Аватара на gggng
gggng gggng не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 396
Благодари: 857
Получил благодарност:
90 пъти в 58 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

лошото е че ноември наближава а обикновено тогава се вдигат цените, и тогава трябва да чака до март,а и гледам някои от изгодните модели се изчерпаха
  #80  
Стар 17-10-2014
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Доларът , влияе ли на цените?
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Нов, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
нов телевизор бобитоо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 23 29-08-2014 18:03
3D телевизор Филмов маниак ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 8 15-03-2013 19:55
Нов телевизор маринеро ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 2 15-10-2012 10:11
Препоръчайте телевизор sonaki ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 8 14-10-2012 22:18
Проблем с телевизор аддрак Въпроси и отговори 5 31-12-2010 12:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.