The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 08-01-2012
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Има ли вече абонат на Мока нет да сподели скоростите които достига?
аз съм в конфуто и вчера ,видях служителина мсат да полагат подземен оптичен кабел !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 08-01-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 506
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БаБа-Ти Вижте мненията
За интербилд мога само да кажа че предлагат прекалено скъп нет.......Ако страдаш от ниско кръвно , слаб пулс или търсиш начин за вдигане на адреналина да това е твоят доставчик.
Това, което си описал е абсолютно вярно! Живея до Mall Varna и бях на Интербилд от май 2010 до декември 2011. Като спре нета, "идва" чак на следващия ден. А това ми се случваше поне веднъж в месеца. Имаше и дни в които download ми е по-малко от 1 мегабит а upload е 18 мегабита. Обясняват го със "загуба на пакети" /а уж имат опитчни трасета/ и проблемът се оправяше на следващия ден...

И 30 лв в днешно време е огромна такса. По никакъв начин не се сещат да направят някаква промоция или нещо с което да привлекат / задържат абонатите си. Логиката им е, че щом имат сайт за безплатно гледане на най-новите филми в реално време са номер 1.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 08-01-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Досев , при мен е същтата трагедия, и е така от 3 години, бил съм на Виваком, бил съм на Скайнет и мога да потвърдя това което си писал, от 2 години съм и на Интербилд, но в момента продължавам да търся алтернатива. На Интербилд проблеми с нета няма, скоростта винаги е 30мб (3300к.) която е еднаква за ъплоуд и даунлоуд , която също така е еднаква за във и извън България, проблема им е високата цена от 30лв. само за интернет (при мен няма покритие на телевизията им) , ако имаш Мтел (Спектрумнет) закачай се там, при мен нямат покритие, ако не , закачай се за Интербилд, обслужването им също е безупречно, реагитрат за минути, ако нещо стане, макар да става веднъж-два пъти на година.
Мъките на някои варненци по кварталите с нета ще свършат едва, когато покрият всички квартали заедно трите големи - Файбър нет, Мока нет и Спектрум нет.

Сега само в Чайка и Владиславово им се радват на тези трите.

В моя район до Тойота като гледам първи ще дойдат Файбър нет и Мока нет април месец и юни Спектрум - М ТЕЛ - а Булсатком НЕТ 2013 г. юни.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
абонати, варна, Във, мнения, нет, Оптичен, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Atlas ASR 5000 Мнения и Детаили - ШЕРИНГ krisdioman2 HDTV приемници 148 11-03-2014 16:51
ZHD100 - мнения Dreyller ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 107 12-02-2012 23:59
Гласовете зад екрана интересни мнения dido sat 2010 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 02-03-2011 20:29
Антени на Botech и Волта-мнения sdoychev САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 14 04-10-2010 13:59
Създаден е оптичен диск с големина 1TB ivo Дъра-Бъра 2 27-04-2008 16:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.