The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА RN MEDIAGROUP гр.Бургас - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА RN MEDIAGROUP гр.Бургас - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 056919191, Актуални оферти за пакети оферти на RN

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #251  
Стар 16-09-2013
Северна Северна не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от АПетков Вижте мненията
Е, не така с лошото, де. Че имат някой друг кусур имат, но чак такава трагедия не са. И поне лично за мен са най-добре от кабелните оператори в Бургас. Бях едно време абонат на Кейбъл Тел и оттам избягах точно, защото нямаха никакво отношение към клиента и качеството беше под критика. Сега като са Близу сигурно качеството е подобрено, но чета и чувам, че отношението никак не се е оправило. За СКАТ също имам преки наблюдения и там не е по-добре,най-малкото защото там си зависима от шефа им - могат да ти махнат някоя от основните програми, защото той се е нацупил как са му отразили някоя партийна сбирка . И ти остават вариантита на мобилните оператори с техните "промоции" и договорчета с години. Така че добре помисли, дали няма да стане "от трън та на глог". А за интернета си има решение - диференцирай си го. Аз например си ползвам от УНАКС и така шанса да се прецака едновременно и ТВ и нет е минимален (не че не се случи, когато мина товара на ЛУКОЙЛ по улиците и накъса де що имаше кабел, но пък да е жива и здрава цифровизацията ). Да, малко по-скъпо идва, но пък имаш винаги варианти.


В какъв смисъл "не така с лошото, де"? Аз съм клиент и искам да ползвам това, за което съм платил! Ако ти нямаш подобни изисквания си е твой проблема! А то Е проблем! Вече трети ден няма нормално излъчване...Звънях, заето...За уикенда се лишихме от кабелна. Пращене, насичане, накъсване, замръзване и каквото се сетите още. При първото ни свързване с тях днес ни попитаха какво е положението с кабелите у дома
Добре са си кабелите, защо? Просто няма кой да пипа там, където не му е работата... Проблема не е в кабелите, проблема е в скапаната кабеларка! За шест месеца ползване сме звъняли повече от 20 пъти и всеки път имаме домашно посещение от техниците, които нахълтват като хиени, газейки с мръсни обувки всичко по пътя си! Проблемите ви, драга кабеларко не са в домовете на абонатите ви! Проблемите ви са някъде навън, по трасето...
Относно интернета...най-добрия нет в Бургас е на ИлюжънНет. При ползване над три години, никакви проблеми...бърз интернет и компетентно обслужване! Такса - 120 лв. на година при предплащане за цялата година.
Отговори с цитат
  #252  
Стар 16-09-2013
Аватара на Дезео
Дезео Дезео не е на линия
In Trance we trust
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Бургас
Мнения: 299
Благодари: 424
Получил благодарност:
97 пъти в 52 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Северна Вижте мненията
Относно интернета...най-добрия нет в Бургас е на ИлюжънНет. При ползване над три години, никакви проблеми...бърз интернет и компетентно обслужване! Такса - 120 лв. на година при предплащане за цялата година.
Можем много да спорим кой е най-добрия нет в Бургас.но темата обаче е за РН, така че нека не спамим излишно.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 16-09-2013
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Северна Вижте мненията
Относно интернета...най-добрия нет в Бургас е на ИлюжънНет. При ползване над три години, никакви проблеми...бърз интернет и компетентно обслужване! Такса - 120 лв. на година при предплащане за цялата година.

Спама моля в отделна тема ... тука си пишем за тнтм Ръ Нъ.

Оффтопик// идеята на Димо за активна подземна оптика е добра и в центъра на бс е изпълнена чудесно, ама питай някой от релейните Маринка, Извор, хеле остатъците от мрежата на картофа в Камено и ще замаш малко по-разли възгледи.

Така по останалите теми:

1. Отде пари за лиценз за chipset pairing на картите бре ... споко, касиерките там не ги избират по ЕнтелЕгентност, има си др крАтерии .

2. SmartDTV, Telenor 4.0, Технисатския и Про камовете бачкат без проблем ... останалите или не или с ядове, хеле пъ универсалните.

3. Пиги много голяма бройка им даде на чуващите петела там - бая народ се изнесе или преквалифицира, пък останалите се издигнаха .

4. @Северна ... сблъскали сте се с реалността - честито съболезнования
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на netman за този полезен пост :
АПетков (17-09-2013)
  #254  
Стар 17-09-2013
Северна Северна не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дезео Вижте мненията
Можем много да спорим кой е най-добрия нет в Бургас.но темата обаче е за РН, така че нека не спамим излишно.
Като не искате спам, обърнете внимание на този, който предизвиква спама!
И още нещо...поста ми беше адресиран именно по темата за RN, но само двама от вас взеха участие. Останалите се включвате, когато трябва да се направи забележка на някого, за нещо! Типично по български...
ЧАО
Отговори с цитат
  #255  
Стар 17-09-2013
Аватара на Дезео
Дезео Дезео не е на линия
In Trance we trust
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Бургас
Мнения: 299
Благодари: 424
Получил благодарност:
97 пъти в 52 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Северна Вижте мненията
Като не искате спам, обърнете внимание на този, който предизвиква спама!
И още нещо...поста ми беше адресиран именно по темата за RN, но само двама от вас взеха участие. Останалите се включвате, когато трябва да се направи забележка на някого, за нещо! Типично по български...
ЧАО
Имах в предвид аз, ти и някой друг да почнем спорове кой е най-добрия доставчик на интернет в Бургас в темата за РН.
И понеже споменаваш типични български черти виж се и ти - щом един е поспамил реши да следваш принципа - един да пръдне, останалите ще се н*серат....
Аз също попадам в тази групичка спамери, но поне за щастие отдавна избягах от РН за да споделям приключения с техници.
Лек ден.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 17-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Северна Вижте мненията
Като не искате спам, обърнете внимание на този, който предизвиква спама!
И още нещо...поста ми беше адресиран именно по темата за RN, но само двама от вас взеха участие. Останалите се включвате, когато трябва да се направи забележка на някого, за нещо! Типично по български...
ЧАО
Предполагам, че трябва да съм аз този, който според тебе е предизвикал спама. Не знам защо така приемаш нещата, след като просто имах предвид да не изпадаш в крайности. И ти дадох примери, че като оплюеш някого и скъсаш синджира, може да се окаже, че ще затънеш повече, защото и другите на пазара не са цъфнали цветя, но ... изборът си е твой, както и парите. А темата си е РН и ще си остане тази. Аз пък лично съм доволен от качеството на ТВ - може да е от района в който живея, може да е натовареността на мрежата при мен, не знам, но не мога да се оплача. За интернета им, знаех, че не е нещо особено и въобще не си направих труда да пробвам, а после да се оплаквам. Относно обслужването - да, има какво да се желае, но някакви фрапантни проблеми не съм имал и когато съм се обръщал към служители и техници, винаги са се отзовавали. Може би ключът се крие в това, че както почукаш, така и ще ти отговорят. Относно компетентността на служителите им - не мога да коментирам, след като аз съм лаик в областта. Да, като почна да се интересувам от нещо, понякога ставам по запознат от поставените лица зад бюрата (благодарение и на тези форуми), но въпреки всичко тази област ми е доста далечна. И пак ти казвам - това е лично мое мнение към този момент - всеки си има своя мироглед, но крайностите не помагат на никого. А типично българско е все другия да е виновен и да не поглеждаш в собственото си дворче. Поздрави и хубав ден

Последно редактирано от АПетков : 17-09-2013 на 11:29
Отговори с цитат
  #257  
Стар 17-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от netman Вижте мненията
Спама моля в отделна тема ... тука си пишем за тнтм Ръ Нъ.

Оффтопик// идеята на Димо за активна подземна оптика е добра и в центъра на бс е изпълнена чудесно, ама питай някой от релейните Маринка, Извор, хеле остатъците от мрежата на картофа в Камено и ще замаш малко по-разли възгледи.

Така по останалите теми:

1. Отде пари за лиценз за chipset pairing на картите бре ... споко, касиерките там не ги избират по ЕнтелЕгентност, има си др крАтерии .

2. SmartDTV, Telenor 4.0, Технисатския и Про камовете бачкат без проблем ... останалите или не или с ядове, хеле пъ универсалните.

3. Пиги много голяма бройка им даде на чуващите петела там - бая народ се изнесе или преквалифицира, пък останалите се издигнаха .

4. @Северна ... сблъскали сте се с реалността - честито съболезнования
По т. 2 - Добре де, netman, аз разполагам, както писах по-горе, с модул от Близу и Конакс Смит Професионал - в инфо менюто на ТВ отн. СА модула и за двата дава, че са на Теленор и съответно са софт. вер. 4.0.2., но и при двата ми дава No accsess/not activated (status code 1 или 2, съответно за Близу/Смит) Макар че вчера четох във форума на Близу, че всички с тази версия и надолу не стават - дали е вярно не знам (макар че все повече започвам да се убеждавам ).
А ти като по-запознат, имаш ли идея РН имат ли канал за ОТА даунлоуда или действа само на СТБ им? Да пробвам и този вариант дали може да се ъпдейтнат или са за жълтият контейнер .
Отговори с цитат
  #258  
Стар 17-09-2013
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Значи ... OTA си е ъпдейт на софтуера на приемниците ... на теб ти трябва канал, на който да върви ъпдейт на картите (емм) ... последния принципно би тр да може да се вземе от всеки кодиран канал - последно май на бнт1 сме тествали с един смартдтв модул, но той си разпозна картата от самото начали, само датата не беше активирана.

Та оттук трябва да сме сигурни по 2 въпроса:

1. Картата изобщо работи ли ? В сми има ли платен абонамент и разкодира ли в някое устройство?

2. Телевизора коректно ли разпознава кам-а и ако да, като се влезе в менюто му разпознава ли картата и какъв е subscription status-а й ?


п.с. SMIT е китайски шит бил то и Pro версията ... избягвай ги за в бъдеще.

п.с. Ако очакваш по OTA да ти се ъпдейтне софта на кама - тва нема къ да се случи (не от техническа гледна точка ест)
Отговори с цитат
  #259  
Стар 17-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от netman Вижте мненията
Значи ... OTA си е ъпдейт на софтуера на приемниците ... на теб ти трябва канал, на който да върви ъпдейт на картите (емм) ... последния принципно би тр да може да се вземе от всеки кодиран канал - последно май на бнт1 сме тествали с един смартдтв модул, но той си разпозна картата от самото начали, само датата не беше активирана.

Та оттук трябва да сме сигурни по 2 въпроса:

1. Картата изобщо работи ли ? В сми има ли платен абонамент и разкодира ли в някое устройство?

2. Телевизора коректно ли разпознава кам-а и ако да, като се влезе в менюто му разпознава ли картата и какъв е subscription status-а й ?


п.с. SMIT е китайски шит бил то и Pro версията ... избягвай ги за в бъдеще.

п.с. Ако очакваш по OTA да ти се ъпдейтне софта на кама - тва нема къ да се случи (не от техническа гледна точка ест)
Здравей, netman

По 1. Карата е активна - от годишните промоции (ама тези по 30 лв ) и работеше в техния приемник.
По 2. Предполагам че правилно се разпознава, тъй като виждам данни и за модула (изписва данни за CI, произв. за Теленор), също така ми показва в subscription status, че има достъп от 01.09 до 30.09 (месец за месец), макар че в интерес на истината миналата седмица ми смениха картата с нова (какво ли не пробвам) и сега показва начален период 01.09.2013, а срещу него по памет 01.01.1900 и на следващ ред краен период 30.09.2013 - 31.01.1900. Иначе си изписва и име на оператора, т.е. ТВ-то я вижда, чрез модула.
За СМИТа и сам вече се убеждавам, а относно ОТА-та, те разбирам , но човек трябва да пробва всичко.
Абе накрая важното е ние да сме живи и здрави, пък ако ще да стане
Отговори с цитат
  #260  
Стар 17-09-2013
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

За новата карта ако тва за 1990 е на първи ред, а актуалното на втори - значи е активна.

Най-добре звънни на 056/810-273 и искай да говориш с техническия ... само той може да погледне за какво става дума.


Ето нещо любопитно от нета:

http://slujba.com/opinions/opinion/view/5539

http://slujba.com/%D1%80%D0%B0%D0%B1...B7%D0%B8%D1%8F
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на netman за този полезен пост :
АПетков (20-09-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бургас, на, програми, РНТВ, Цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 7 (0 членове и 7 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кабелна ТВ Скат Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 340 08-12-2023 13:36
DigiCom Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 72 14-12-2021 21:47
КомНет Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 16 21-11-2021 09:56
Цифрови телевизионни приемници keyem ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 50 25-11-2011 14:28
КейбълТел Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 25 14-05-2011 19:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.