The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДОКУМЕНТАЛНИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 02-03-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране За първи път HD камера на Мусала




Двадесет килограма раница, шест часа преход, температура -10 градуса под нулата - това са фактите зад първото зимно изкачване на Мусала с професионална HD камера в историята на България. Снежният рицар Боян Балев, познат на зрителите на Травъл ТВ с забележителните си филми от поредицата "Пътешествия из райската земя", предприе рискованото изкачване, във вихъра на февруарските студове специално за проекта "Това е България". Опитният планинар е изкачил почти всички български върхове. За първи път HD апаратура се качва зимата на най-високия връх на Балканите. "Облаците се бореха със слънцето, а аз се борех със снега и напредвах бавно. Достигнах до Леденото езеро доста изтощен физически, но психически бях готов за върха, за Мусала. И после дойде последната и най-трудна част - зимната пътека с въжето. Там се наложи да сваля снегоходките и започна танц - една стъпка напред и две назад. Когато стъпих на върха нямах сили да извикам от радост, но съм сигурен, че очите ми са излъчвали светлината. Качих се със залеза. Беше невероятно" - разказва Балев. Снимките са част от зимната снимачна програма на "Това е България".
Отговори с цитат
  #2  
Стар 02-03-2011
Аватара на зизо
зизо зизо не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Хасково
Мнения: 203
Благодари: 229
Получил благодарност:
35 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Красиво
__________________
HD COMBO GOLDEN INTERSTAR VOYAGER 2-Triax TD-110- Motor Optibox DM2400-Triax TD 88-1 x 60cmБог да пази България
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, За, Камера, Мусала, на, Първи, път


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Камера рушвет не взема dido sat 2010 Забавно 1 13-01-2011 23:19
VU+ DUO - Първи впечатления Anthony VU+ 40 11-07-2010 00:49
Резултат от първото излизане в открития космос - монтирана е нова камера на Хабъла spacebeam Новини 1 15-05-2009 20:30
Първи сняг, първи проблем Anthony Въпроси и отговори 79 19-03-2009 00:59
Шок или не? Британска ТВ излъчва самоубийство пред камера Джак ДРУГИ 0 10-12-2008 19:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.