The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 08-06-2011
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,770
Благодари: 498
Получил благодарност:
422 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калев Вижте мненията
Ако си дал няколко стотин лева за HD приемник,не върви да гледаш
ефтини пакети.
Еми аз съм дал 660 лв за DM 500 HD ама пак няма никога да платя 20 евро за пакет, който неструва толкова на фона на стандарта на живот тук! Хората едвам оцеляват безработица навсякъде, тия искат 38 лв......на месец за некви си канали, които дори и EPG нямат а пък Hystory HD дори няма и БГ субтитри камо ли аудио.... без коментар, юли месец абонатите им дори и в чужбина ще се броят на пръсти ако цената остане 20 евро!
Тя една платформа HD е по-ефтина на месец, и е сто класи като пакет пред Сателит БГ
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Следните потребители (3) благодарят на moreg за този полезен пост
11012V (08-06-2011), dido sat 2010 (08-06-2011), hector (08-06-2011)
  #42  
Стар 08-06-2011
wilchelm wilchelm не е на линия
The Physicist
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 20
Благодари: 4
Получил благодарност:
5 пъти в 2 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lord Sith Вижте мненията
.... Назнам защо Сателайт ги водите за най-скъпи?

Ето пример за пълните пакети на други оператори:

Булсат за два телевизора - 28.80
Близу само телевизия - 49.50 (2 телевизор аналогово)
Виваком два телевизора - 31.60
Сателайт два телевизора - 38
А сега сравни и програмите на съответните оператори и ще си отговориш сам.
  #43  
Стар 08-06-2011
kokobul kokobul не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 70
Благодари: 22
Получил благодарност:
20 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Еми аз съм дал 660 лв за DM 500 HD ама пак няма никога да платя 20 евро за пакет, който неструва толкова на фона на стандарта на живот тук! Хората едвам оцеляват безработица навсякъде, тия искат 38 лв......на месец за некви си канали, които дори и EPG нямат а пък Hystory HD дори няма и БГ субтитри камо ли аудио.... без коментар, юли месец абонатите им дори и в чужбина ще се броят на пръсти ако цената остане 20 евро!
Тя една платформа HD е по-ефтина на месец, и е сто класи като пакет пред Сателит БГ
Юнак! Ти си като един приятел, дето си купи телефон за 800 лв, но не го ползва за нищо друго, освен да вика "Ало" по него. Питам го, защо се е изръсил толкова. Отговора: Ама знаеш ли колко добре изглежда като го си го изкарам на масата в някое заведение.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на kokobul за този полезен пост :
painkillerbg (08-06-2011)
  #44  
Стар 08-06-2011
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,770
Благодари: 498
Получил благодарност:
422 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokobul Вижте мненията
Юнак! Ти си като един приятел, дето си купи телефон за 800 лв, но не го ползва за нищо друго, освен да вика "Ало" по него. Питам го, защо се е изръсил толкова. Отговора: Ама знаеш ли колко добре изглежда като го си го изкарам на масата в някое заведение.
Да де като него съм, но с тая разлика, че аз сега гледам Сателит бг без да дам и един лев на месец, пък те нека си слагат цени ако искат и по 138 лв на месец, пак казвам струва ли тези пари този пакет нека всеки сам си прецени, разбира се този, който има база за сравнение
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
  #45  
Стар 08-06-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Или спре някое гъзе с ланеца и БМВ-то на лизинг и накапе за 20 лв нафта
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Brian за този полезен пост :
hajduk (08-06-2011)
  #46  
Стар 08-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Да де като него съм, но с тая разлика, че аз сега гледам Сателит бг без да дам и един лев на месец, пък те нека си слагат цени ако искат и по 138 лв на месец, пак казвам струва ли тези пари този пакет нека всеки сам си прецени, разбира се този, който има база за сравнение
гледаш го защото Сателайт явно са помислили и за такива като теб! За това си трайкай, че един чип пейаринг на конакса става със затворени очи и тия като теб ще гледат дедовия. Пример - Диджиталб ХД-тата.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Lord Sith за този полезен пост :
kokobul (08-06-2011)
  #47  
Стар 08-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wilchelm Вижте мненията
А сега сравни и програмите на съответните оператори и ще си отговориш сам.
Какво да ги сравнявам?! Тчнков и ВТВ не ми липсват, а iConcerts, Deluxe Longe HD и Mezzo Live HD има само про Сателайт.

  #48  
Стар 08-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Съветвам ви да смените насоката на разговора!
Повечето хора тук във форума са хора с възможности, имат си парите за да плащат и по 100 лева ако трябва, но не и за това което предлагат в момента саталаита.
Повечето хора тук не им е първа цел да гледат БГ каналите, а те са им м/у другото, най-вече да гледат новините по бтв или нова, за всичко интересно си има къде къде по интересни оператори и с 4 ХД канала и още 8 ХД-та за пълнеж едва ли биха се впечатлили.
Следните потребители (5) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
dsc (08-06-2011), moreg (08-06-2011), rumen (08-06-2011), Veskop (08-06-2011), Крал Артур (08-06-2011)
  #49  
Стар 08-06-2011
Аватара на kkrkk
kkrkk kkrkk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 318
Благодари: 22
Получил благодарност:
247 пъти в 110 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Да. Живея в един свят в който хората работят и получават четирицифрени заплати, осигурени са от работодателя, имат и бонуси като сл. телефони, автомобили за лично ползване. Има и такива хора в България
Ами и аз получавам четирицифрена заплата и имам бонусите които си изброил но за този пакет на сателайт не бих дал и 10лв.
Няма AXN-ите, Discovery каналите, VH1 - все програми които гледам. БТВ, К1 и Нова мога и с ръждясал пирон да ги гледам ако го бучна в антенния вход на ТВ-то.
Може и малко тъпо да звучи в този форум но аз през живота си и един лев не съм дал за оборудване, та ако не ми предложат и безплатен приемник за да им ползвам услугата то тя на мен не ми върши работа. И преди да почнат разни коментари относно качествата на операторските приемници, да кажа че на мен са ми напълно достатъчни - с тях гледам програмите които съм си платил и нямам желание и време да ръчкам настройки и ключета за да видя голата шунда на Памела Андерсън примерно по някой канал който се лови с 10 метрова антена и излъчва за Нова Гвинея. Не че не мога да си позволя да си купя каквото искам, просто не искам да давам 300-400 или 500 лв за нещо което ще ми върши същата работа като дървото на БСК.
За мен телевизията е да седна вечерта за два или три часа, да изгледам новините или някое интересно предаване и евентуално събота или неделя да си пусна VH1 Classic и да послушам музика. Та от тази гледна точка Сателайт имат доста да наваксат преди да ми поискат 38лв месечно.
  #50  
Стар 08-06-2011
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой има ли идея какви ще са тези 22 HD канала?
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
22, 3d, hd, Време, Канала, ПУСКА, сателайт бг, След


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 17:01
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44
"Хану про" ще разпространява БНТ и БНР след 2012 г.! макс+ ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 1 19-07-2010 16:39
Как да запазя промените в SifTeam, дори и след "Factory reset"? mystical DREAMBOX 1 12-07-2010 23:40
Футболист на "Спартак" (Варна) с разкъсан бъбрек и опасност за живота след мач koko_varna СПОРТ 2 13-09-2009 10:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.