The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 18-12-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране виваком тв и останалите Български сателитни оператори както и чужди SD и HD канали

пускам тази тема надявам се да е първа тук.

имам няколко питания . блокирва ли приемникът на виваком честоти на други конкуренти и кои ?

примерно намирам астра3Б 23.5е илизат ми доста канали но до 32 броя .
излиза ми един нова спорт но дали е нашият не знам , dance trippin, novinka HD , и други не помня всички , колкото и пъти да въвеждам честотите на сателайт БГ все тези канали ми излизат , но би следвало да са повече антената съм я настроил добре .

друг проблем излизат ми почити всички канали от астра 19.2е около 300 с тв и радио .

но защо примерно на канали anixe HD и други фта хд канали няма звук иначе картината е добре ...


от хелас сат 2 39е ми излиза почти всички канали дори и ХД нищо че са кодирани даже и БГ каналите ми излизат , но скат тв все си стои кодиран , с сд приемника поне се чуваше звука но с хдто и това го няма

от хотбърд 13е излизът всиички канали както и от тюрксат 42 е


излизат канали от този спътник евробърд на 9 е където е канала tracer tropicana HD който е музикален и мисля от 7е

но пак трябва да пробвам

най вече искам да знам има ли начин да отблокирам това на 39е скат тв и защо на 19.2е някой фта хд канали нямат звук а картината е перфектна


__________________
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, sd, български, виваком, както, Канали, оператори, останалите, сателитни, Тв, чужди


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
сателитни приемници на виваком тв и универсално дистанционно uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 01-11-2011 21:52
Виваком ТВ канали lubo781 Въпроси и отговори 15 10-11-2010 22:27
Мога ли да гледам сателитни канали на компютъра без Антена? kostianev Въпроси и отговори 7 23-03-2010 14:32
Класация на най-големите в света сателитни оператори berks Новини 0 09-07-2009 15:23
Немските кабелни оператори са готови за HD канали ТИНТИН КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 0 22-06-2009 13:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.