The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. БУРГАС

Оператори в гр. БУРГАС Оператори за цифрова кабелна телевизия в Бургас - РН-ТВ, СКАТ и КейбълТЕЛ !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #191  
Стар 06-02-2013
peyodp peyodp не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 30
Благодари: 4
Получил благодарност:
11 пъти в 6 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Да , интересни тестове - нашляпали са и другите свободни ХД (zdfNeo/info/kultur ,swr ...) ама за читави ХД канали (барем NatGeo HD/wild HD да пуснат) или за Фокс-овете нищо.
Много моля, свободните HD-канали, които цитираш, а именно ZDF Info, ZDF_neo, 3 Sat, както и другите немски т.нар. обществени (некомерсиални) телевизии, предлагат телевизионното съдържание с изключително високо качество. Това, че не владееш езика, не ги прави "нечитави". Някои от предаванията им са дори на доста високо ниво и човек без достатъчно богата обща култура трудно би могъл да следи за какво става въпрос. Освен това бюджетът на немските държавни телевизии е най-високият в света, сравнен с бюджетите на всички други обществени медии. Дори британската BBC няма толкова голям бюджет.

В България само можем да съжаляваме, че нямаме толкова развити обществени телевизии, каквито са немските. Затова сме постоянно облъчвани от частните телевизии, чиято единствена цел е печалбата и ще си траем турските сапунки, пошлите и нагласени предавания, повърхностната публицистика, необективните новини...

Последно редактирано от peyodp : 06-02-2013 на 14:45
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на peyodp за този полезен пост
hgeorgiev (06-02-2013), Деян (06-02-2013)
  #192  
Стар 06-02-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,689
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз нямам против самите канали (гледам си ги отдавна от Астра 19) - против съм да ми вземат по още 4 лв за "ХД пакет" от иначе свободни канали .
Отговори с цитат
  #193  
Стар 13-02-2013
радославгн радославгн не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абонирай се за СКАТ, че да те е яд. Това е най-голямата смешкаларка в Бургас. За качество тук въобще да не говорим, а за аналговата им................. още по-...
Отговори с цитат
  #194  
Стар 01-03-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,689
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нова порция "тест" канали , която включва наскоро изчезнали от "лисичата" група .
Отговори с цитат
  #195  
Стар 01-03-2013
sasho1bs sasho1bs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 284
Благодари: 63
Получил благодарност:
36 пъти в 28 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тези до скоро маи непиратстваха но конкуренцията от рн явно ги убива и явно няма как ще се пиратства
Отговори с цитат
  #196  
Стар 14-04-2013
Looker Looker не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 2
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте
Извинявам се,че питам тук "може и да не е тук мястото" но имам помощ за 2 неща. Едното е съвет за това какъв DVB-C HD приемник да купя за един 32" ТВ за гледане на СКАТ през HDMI,тези наглите от СКАТ ми искат 80лв. за SD приемника. Другия ми въпрос касае другият ми телевизор Panasonic който си ползвам с CAM модул и карта, но там сортирането си е по някакъв негов си начин. Има сортиране по име,номер но каквото и да избера все си ги нарежда по някакъв извратен начин. Има ли начин да се подредят така както ги задава оператора? Благодаря Ви предварително
Отговори с цитат
  #197  
Стар 15-04-2013
Аватара на STUDITOV
STUDITOV STUDITOV не е на линия
μάστιγα του Θεού
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 135
Благодари: 150
Получил благодарност:
95 пъти в 44 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Looker Вижте мненията
Здравейте
Извинявам се,че питам тук "може и да не е тук мястото" но имам помощ за 2 неща. Едното е съвет за това какъв DVB-C HD приемник да купя за един 32" ТВ за гледане на СКАТ през HDMI,тези наглите от СКАТ ми искат 80лв. за SD приемника. Другия ми въпрос касае другият ми телевизор Panasonic който си ползвам с CAM модул и карта, но там сортирането си е по някакъв негов си начин. Има сортиране по име,номер но каквото и да избера все си ги нарежда по някакъв извратен начин. Има ли начин да се подредят така както ги задава оператора? Благодаря Ви предварително
Подреждаш каналите ръчно на Панасоника
__________________
AVATAR 2+
Отговори с цитат
  #198  
Стар 15-04-2013
Looker Looker не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 2
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от STUDITOV Вижте мненията
Подреждаш каналите ръчно на Панасоника
Този метод ми е известен но все ми се струва, че има и друг. Едно приятелче на неговото LG се подреждат така както ги зададе оператора, а ако иска той си ги пренарежда. Сигурно и тук е възможно
Отговори с цитат
  #199  
Стар 15-04-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,689
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всяка марка си има собствена "политика" - при мен на ЛГ ,Самсунг и Тошиба единствено последния ги нарежда както са в СТБ на Скат (то пък една подредба...) , Самсунг-а кара до към 100 и после са "свободно съчинение" , а на ЛГ май се ги напляска по транспондери . После си ги подреждам както искам и за разлика от СТБ няма изненади като решат по някое време да обновяват - обикновено се сещат в най-неподходящото време .
Отговори с цитат
  #200  
Стар 18-05-2013
gesh gesh не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 56
Благодари: 4
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Току що мина ъпдейт на цифровата и пуснаха няколко нови канали Animaux, Escales, Encyclo, музикални RCK и LiveBox. Също и History Channel и Crime & Investigation който обаче нямат картина и звук, но субтитрите им са на лице.
Интересно пък защо Fox и NG каналите пак изчезнаха?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бургас, кабелна, Скат, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DigiCom Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 72 14-12-2021 21:47
КомНет Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 16 21-11-2021 09:56
Усилвател за кабелна DAC-801 - 39 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 23-09-2010 02:38
Безжична кабелна TV ? Nikolay88 Въпроси и отговори 27 03-08-2010 02:25
NOVA+ вече и в мрежата на RN-TV и СКАТ (област Бургас) ! netman Оператори в гр. БУРГАС 0 04-07-2008 23:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.