The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 07-06-2011
филасат филасат е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 386
Благодари: 153
Получил благодарност:
87 пъти в 56 поста
Сваляния: 221
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Нищо няма да пуснат,до сега броиха зайците.
  #22  
Стар 07-06-2011
Аватара на миронсим
миронсим миронсим не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 42
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

зайците есента се броят
  #23  
Стар 08-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В интерес на истината всичко което казваха февруари започва да се случва. Първо спряха чалгата, после пуснаха малко ХД-та, сега минават МПЕГ4 и т.н.

Аз, че съм им фен няма да крия, но е хубаво да си разгледате хубаво форума от януари на сам и ще откриете някои доста весели неща. Никой не им вярваше, че ще са скъпи, е скъписа! И не само, че не са фалирали ами и на Албена спонсорират МЕДИАМИКС 2011. ХД-тата са добри според мен, а явно ще са още и аз им вярвам. Чалга няма - ура! Да не говорим, че никой необръща внимание на факта и писанията от Албена, а по-точно, че Сателайт не са били сами а с ТЕХНИЯ ПАРТНьОР - АСТРА. Наблягам на партньор! И Логото им е малко по-странно от това на другите оператори, има едно АСТРА в него. Освен това ако си направите труда да поразгледате Чешки страници, ще откриете регулярни изявления на СКАЙЛИНК, които цитират Сателайт и всичките им планове за разширяване на пакета с ХД се въртят около Юли и Сателайт БГ. Дали СКАЙЛИНК са тъпи и не се сещат, че сателайт ще фалират или просто има нещо друго, което тук от плюене няма кой да се сети. И както някой тук беше казал "като ви е скъпо има Булсат, Близу, Виваком и т.н." Ама не 6 месеца ги чакате да фалират, а те и каналите си пуснаха и на МПЕГ4 ще минат.

Айде сега е ваш ред да ме захапете!
Следните потребители (7) благодарят на Lord Sith за този полезен пост
assenasen (08-06-2011), BOBIKAT (08-06-2011), Brian (08-06-2011), hajduk (08-06-2011), kokobul (08-06-2011), Георги Банков (08-06-2011), Хиена (08-06-2011)
  #24  
Стар 08-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Споко, още има време, още са в гратисният период в който не плащат за сателитният капацитет, така, че има време, вече не са на кошниците от 16Е, а от астра едва ли ще им позволят своеволието да закъсняват с плащанията. Това за партньорството с астра не е нищо друго освен лек прашец в очите на няколко по-наивни абонати, всеки dth оператор е партньор с този които му осигурява сателитния капацитет и няма как да е по друг начин. Предишният път беше стратегическа позиция, сега са партньори, ще поживеем и ще видим.
Следните потребители (3) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
11012V (08-06-2011), dido sat 2010 (08-06-2011), ско (08-06-2011)
  #25  
Стар 08-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

6 месеца гратисен период - браво. Пък те и АСТРА сигурно са бълъци и са захапали балканската въдица. Толкова са захапали, че чак ги излъчват от Люксенбург! Естествено за без пари и защото не са партньори.

Спомням си едно време Булсат като стартираха 2 години без БТВ, всички ги сочеха с пръст и им се смееха. А сега кво стана?! Те са най-големите. Естествено сега ганьо чака да им падне спътника. Дали Була са късогледи и един ден ще се събудят и няма да има Хелас? Естествено, че не.

Същата работа е със Сателайт. Те тия от Сателайт не са си направили сметката, проучването и т.н. Освен това са излъгали и АСТРА (защото там са балъци всички), след това са подлъгали и Скайлинк. Завлекли са няколко хиляди абоната с по 100 лева, като за да го направят са взели заем от банка. Егати схемата!!! Достойна е за холивудски филм.

Часта с пералнята ми е любима. То не е пералня, а канализация. Дават едни пари, след това фалирват.

Кефи ме и как всички знаят колко абонати имат и колко ще им останат Юли. Интересно ми е врачките да ми кажат аз дали ще съм абонат след Юли?

А четох и друго: сателайт цели българите в чужбина с тая цена и без чалга. Аре моля ви се. Как без чалга ще целиш гастербайтери?! Защо не допуснете за момент, че и в българия все още се намират хора неподвластни на чалгата и Цар Киро?!

Хората от Сателайт са ви дали повече от месец да се преориентирате и да си изберете друг оператор по ваш вкус и по вашия джоб.

На пазара трябва да останат Булсат и Сателайт.
Мойто мнение е, че Виваком са пародия на телевизия, а Близоо са недоразумение с бормашини. Малките кабеларки са пътници.
Следните потребители (3) благодарят на Lord Sith за този полезен пост
BOBIKAT (08-06-2011), hajduk (08-06-2011), kokobul (08-06-2011)
  #26  
Стар 08-06-2011
painkillerbg painkillerbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 156
Благодари: 536
Получил благодарност:
29 пъти в 16 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ники Вижте мненията
Да ама втората карта е безплатна, което значи че реално месечният абонамент за една карта е 19 лв., а ако пуснат и 3 та безплатна карта - цената ще падне на 13 лв., което си е вече доста апетитно
Ще има 3-та карта със сигурност, която ще е също безплатна.А телевизията, която ще излъчва в HD е bTV.До тук на мен политиката на СателайтБГ ми харесва.Не те обвързват с договори,нито с "женени" приемници с карти, а това си има своята цена.
  #27  
Стар 08-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Всеки може да направи грешка, та дори и от астра.
Аз лично много ще се радвам ако греша по отношение на саталайта.
При старта на вивакома аз бях един от малкото които твърдяха, че са бита карта, тогава всеки викаше, че съм бил песимист, не напротив, просто съм реалист.

Цитирай:
Първоначално написано от painkillerbg Вижте мненията
Ще има 3-та карта със сигурност, която ще е също безплатна.А телевизията, която ще излъчва в HD е bTV.До тук на мен политиката на СателайтБГ ми харесва.Не те обвързват с договори,нито с "женени" приемници с карти, а това си има своята цена.
Няма да им го позволят правоносителите, особено ако стартират някой хубав филмов и/или спортен канал, бъди сигурен, че ще ги отрежат.
  #28  
Стар 08-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За трета карта и аз се съмнявам, ама и с две се ядва.
  #29  
Стар 08-06-2011
painkillerbg painkillerbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 156
Благодари: 536
Получил благодарност:
29 пъти в 16 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Всеки може да направи грешка, та дори и от астра.
Аз лично много ще се радвам ако греша по отношение на саталайта.
При старта на вивакома аз бях един от малкото които твърдяха, че са бита карта, тогава всеки викаше, че съм бил песимист, не напротив, просто съм реалист.


Няма да им го позволят правоносителите, особено ако стартират някой хубав филмов и/или спортен канал, бъди сигурен, че ще ги отрежат.
Не виждам смисъл в това да не им позволят.Все пак услугата е предназначена да се ползва за в рамките на едно и също домакинство, не за Сульо,Пульо,Атанас и аз от различи "маали".Дъмпинг на цени няма, дори и евентуално да добавят филмови и спортнии касови канали, цената им ще е пак по-висока от другите DTH ператори.
  #30  
Стар 08-06-2011
painkillerbg painkillerbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 156
Благодари: 536
Получил благодарност:
29 пъти в 16 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lord Sith Вижте мненията
За трета карта и аз се съмнявам, ама и с две се ядва.
Не се съмнявай, вече се работи по въпроса
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
22, 3d, hd, Време, Канала, ПУСКА, сателайт бг, След


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 18:01
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 12:44
"Хану про" ще разпространява БНТ и БНР след 2012 г.! макс+ ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 1 19-07-2010 17:39
Как да запазя промените в SifTeam, дори и след "Factory reset"? mystical DREAMBOX 1 13-07-2010 00:40
Футболист на "Спартак" (Варна) с разкъсан бъбрек и опасност за живота след мач koko_varna СПОРТ 2 13-09-2009 11:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.