The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 08-06-2011
Nicks1 Nicks1 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 285
Благодари: 17
Получил благодарност:
74 пъти в 51 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miros123 Вижте мненията
Нали съм го писал HD ще гледаш само на единия приемник който ти е и основен. Засега не дават друг HD, на втория ще гледаш само sd и май 4 лева искаха допълнително или 4,80 май беше не се интересувам. Да не говорим, че качеството от ден на ден ще става все по-зле има много теми за големи промени в силата на сигнала от 39Е ако се интересуваш от сателитна телевизия ще ги намериш има ги в който форум влезеш.
Наистина спри да пишеш глупости!
Премиум+ХД+втори приемник=15.80+2+4=21.80 лв. Още да обяснявам ли?
Сателайт наистина имат някои стойностни ХД канала, но другото е пълнеж, който можеш да гледаш свободно с втора антена.
  #62  
Стар 08-06-2011
филасат филасат е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 386
Благодари: 153
Получил благодарност:
87 пъти в 56 поста
Сваляния: 221
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Някой да е чувал за цена 48лв?????Или се стреснаха и си остава за сега 38лв.
  #63  
Стар 08-06-2011
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от филасат Вижте мненията
Някой да е чувал за цена 48лв?????Или се стреснаха и си остава за сега 38лв.
Остава 38лв
  #64  
Стар 08-06-2011
painkillerbg painkillerbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 156
Благодари: 536
Получил благодарност:
29 пъти в 16 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Много си наивен ако смяташ, че някой ползва картите в 1 домакинство, още повече ако смяташ, че оператора или правоносителите ще лежът на тази кълка, че всичко се ползва от 1 домакинство.
Да продължа колко си наивен, че си мисли, че сульо и пульо няма да ги гледат, миналата година по това време сульо и пульо се сдобиха с ХД сателитни приемници с ланки и възможност за шер и сега при огасването на ирдетото на 39Е, мислиш ли, че тези сульо и пульо биха си взели карти и плащали по 38лв или би си делнали цената с друг сульо-пульо или третия вариант е просто да си пуснат шер за 3-4-5лв от някой друг сульо-пульо? Оставам те да помислиш, не си длъжен да ми отговаряш, въпросите са риторични.
Не си ме разбрал нещо както трябва...Колега може да ми прочетеш поста още веднъж,преди да започнеш да обиждаш.Никъде не съм казал, че няма да се шерва и да се гледа от Сульо и Пульо, казах за кого е предназначена услугата и е упомената изрично в условията им.Оттам нататък е въпрос на лична отговорност.А ти толкова ли си наивен да си мислиш, че оператора не е помислил по този въпрос и е оставил на такива като нас да си чешем пръстите с това ,какво ще стане и какво няма да стане, кой би му позволил и кой не.То това да не е процес от днес за утре...Шеринг е имало и ще продължава да има със или без Сателайт БГ, и повярвай ми това е много известно, както на собствениците на операторите, така и на провайдърите на канали.Поздрави!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на painkillerbg за този полезен пост :
hajduk (08-06-2011)
  #65  
Стар 09-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Става все по забавно! Защо вадите ХБО от цената на булсат?! Тожа е един много стойностен канал на още по стойностна цена
Като говорим за пълен пакет, значи всички програми! Относно кой къде може да гледа ФТА е частен случай. Както и по-горе казах, дали един канал е стойностен или не е въпрос на лична преценка. Кой колко пари струва, тук може само да гадаем. А най-смешно ми е, че коментираме разлика в цените от порядъка на 2 кутии цигари или бутилка евтина ракия.

Факт е, че близу са най-скъпи, а булсат най-масови. Сателайт си имат ясен таргет и ако някой не се чувства уцелен няма защо да страда толкова публично.

Според мен сателайт си имат своя потенцял и си го преследват доста последователно. Има две офицялни становища до момента на Сателайт, едното е към този форум, второто е в 24 часа. Всичко друго е чешене на езици. Цената е 38 лева, втора карта безплатна, минават на МПЕГ4, преговарят с Планета ХД, ХД-тата ще са 22, ще има българско ХД, цената няма да се повишава! Аз поне това разбрах от тяхното изавление пред пресата. И да хвърляте боб и да раздавате карти таро, ако някой наистина мисли с главата си, ще се сети, че нещата се случват точно по начина от онва комунике на АСТРА от началото на годината.

Докато бях само на близу се нервех постоянно, просто защото хем ми продават ХД-та хем те намецват, накъсват, изчезват пак им плащам близо 50 лева и в спалнята ми пуснаха аналогова телевизия. Спасявах положението с дреамбох. По схемата няма обвързващ договор си взвх Сателайт да тествам и мисля, че ще тествам бая дълго
Следните потребители (2) благодарят на Lord Sith за този полезен пост
painkillerbg (09-06-2011), SatMan (09-06-2011)
  #66  
Стар 09-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lord Sith Вижте мненията
Става все по забавно! Защо вадите ХБО от цената на булсат?!
Защото като си платиш ХД пакета в него е включен ХБО ХД, защо са ти СД и ХД версиите като са еднакви?
  #67  
Стар 09-06-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сетих се и още нещо. Някои от тук пишещите май имат голям мерак Сателайт да фалират. Въпросът ми към тези колеги е, какво ще спечелите вие от това? Замисляли ли сте се какво ще загубим ако това стане? Не е ли по-добре да ги има, макар и да не ви кефят в момента?

Да държът се апокрифно. Да изглеждат малко арогантно спрямо конкуренцията. И какво от това. Като гледам Сателайт темата е най-четена. Дали всички ние не сме попаднали в маркетингова схема? Дали пък тази потайност не е търсена нарочно?

Аз несмятъм да гадая повече, просто си включвам iConcerts и си сипвам едно за здравето на всички тук.

И като за лека нощ, ще си позволя още едно изречение:
За нас като потребители по-добре е да има повече оператори и тези оператори да са възможно най-различни.
Следните потребители (3) благодарят на Lord Sith за този полезен пост
painkillerbg (09-06-2011), SatMan (09-06-2011), панорамна (09-06-2011)
  #68  
Стар 09-06-2011
Аватара на Хишникът
Хишникът Хишникът не е на линия
Стара пушка
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: 3-тата планета от Слънчевата система
Мнения: 285
Благодари: 513
Получил благодарност:
69 пъти в 46 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сам си направи сметката защо е най-четена темата. Защото старите (нови) собственици на Сателайт-Тотал-ИТВ завлякоха много хора с предплатени такси. И още нещо - Планета HD се излъчва отдавна от Bilsatkom А съвсем скоро ще станат и официален ъплинк на ТВ Планета.

Последно редактирано от Хишникът : 09-06-2011 на 01:13
Стар 09-06-2011
hajduk
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Глупости!
  #69  
Стар 09-06-2011
mistreated mistreated е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хишникът Вижте мненията
И още нещо - Планета HD се излъчва отдавна от Bilsatkom А съвсем скоро ще станат и официален ъплинк на ТВ Планета.
Ако това им е най-голямото предимство на Була, то Сателайт могат да са спокойни!
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
22, 3d, hd, Време, Канала, ПУСКА, сателайт бг, След


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 18:01
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 12:44
"Хану про" ще разпространява БНТ и БНР след 2012 г.! макс+ ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 1 19-07-2010 17:39
Как да запазя промените в SifTeam, дори и след "Factory reset"? mystical DREAMBOX 1 13-07-2010 00:40
Футболист на "Спартак" (Варна) с разкъсан бъбрек и опасност за живота след мач koko_varna СПОРТ 2 13-09-2009 11:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.