The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #4641  
Стар 03-03-2018
ВладимирВ ВладимирВ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2018
Мнения: 5
Благодари: 9
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

https://www.iptvsource.com/dl/bg_020...source_com.m3u
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ВладимирВ за този полезен пост
ди6ката (03-03-2018), коко (03-03-2018)
  #4642  
Стар 03-03-2018
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Bobo Turboto чети и се информирай . Във тази и подобни на нея теми няма да научите нищо интересно свързано със IPTV . Тази тема е оставена за да съсипва плейлисти и да създава проблеми на операторите и хората дето са си шернали платените листи за по 2 до 3 дена. Повечето от вас дори не осъзнават ,че няма как на домашен интернет да се закачат 1000 човека да гледат.Нямате елементарна култура на гледане и не можете да правите анализ кое как се гледа, а сте водени от жаждата за муфта. Администрацията на форума водена от комерсиални цели дори подкрепя и адмирира наличието на тази тема заради 5-те лева генерирани от трафика към форума.

JavaScript Object Notation (JSON) е формат за обмен на данни, наподобавящ синтаксиса за създаване на обекти в JavaScript. Въпреки че много езици поддържат JSON, той е особено полезен в приложения на JavaScript, в това число сайтове и разширения за мрежовите четци.

В JSON може да се представят числа, булеви стойности, низове (strings), null или масиви, както и обекти съставени от тези типове данни (или от други масиви и обекти). JSON не може да представя по-сложни типове данни като например функции, регулярни изрази (regular expressions), дати и т.н. Тези по-сложни типове данни могат да бъдат представени в JSON като бъдат сериализирани.

Подобно на XML, JSON може да съхранява йерархични данни за разлика от по-стария CSV формат.

Последно редактирано от ИлиянБГ : 03-03-2018 на 10:15
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на ИлиянБГ за този полезен пост
Skyfire (03-03-2018), Венцислав Димит (03-03-2018), ТКЗС (06-03-2018)
  #4643  
Стар 03-03-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Аз не разбрах, защо му е на някой да вади линковете от Да плеъра, че те са си с качество за телефон, на по-голям екран не стават за гледане?
Отговори с цитат
  #4644  
Стар 03-03-2018
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Норис кое ти не е ясно ? Трябва да се извадят тия линкове за да се сложат на бокса дето ще бъде пуснат из продавалниците със заглавие БГ телевизия безплатно. То и Булсатком през Коди не става за гледане ама хората си продават боксовете в продавалника със регистрацията на някой пенсионер от село.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ИлиянБГ за този полезен пост
мони2 (03-03-2018), ТКЗС (06-03-2018)
  #4645  
Стар 03-03-2018
Аватара на bonbonko
bonbonko bonbonko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,361
Благодари: 77
Получил благодарност:
871 пъти в 414 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

честит празник на всички
http://edge7.cdn.bg:2020/fls/bnt1HD.stream/.m3u8
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bonbonko за този полезен пост
гаффер (04-03-2018), КАБРАНСКИ (03-03-2018)
  #4646  
Стар 03-03-2018
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Твърде далечни са ми тези работи с низове и т.н. ,но разбиращите да кажат дали може да се подкара на друга операционна система,като изключим варианта с емулатор.Даречем намерих това http://vagnersantana.com/frame-player/ ,английският ми е също далечен,но мисля че би трябвало да стане.
__________________
Отговори с цитат
  #4647  
Стар 03-03-2018
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boboturboto Вижте мненията
Твърде далечни са ми тези работи с низове и т.н. ,но разбиращите да кажат дали може да се подкара на друга операционна система,като изключим варианта с емулатор.Даречем намерих това http://vagnersantana.com/frame-player/ ,английският ми е също далечен,но мисля че би трябвало да стане.
За да не те тормозя ти отговарям НЕ .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ИлиянБГ за този полезен пост :
boboturboto (03-03-2018)
  #4648  
Стар 03-03-2018
мони2 мони2 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 255
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Норис кое ти не е ясно ? Трябва да се извадят тия линкове за да се сложат на бокса дето ще бъде пуснат из продавалниците със заглавие БГ телевизия безплатно. То и Булсатком през Коди не става за гледане ама хората си продават боксовете в продавалника със регистрацията на някой пенсионер от село.
Булсатком по подразбиране пускат до две устройства от един акаунт, за повече трябва да се плаща по 5 лева на месец. Не знам кой ще е този будала, който ще си купи бокс с акаунт, от който няма да може да гледа телевизия никога, защото двама винаги ще има логнати
Отговори с цитат
  #4649  
Стар 03-03-2018
Аватара на Мимозка
Мимозка Мимозка не е на линия
RouterOS
 

Дата на присъединяване: May 2017
Местоположение: Варна
Мнения: 180
Благодари: 10
Получил благодарност:
116 пъти в 68 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Post

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Аз не разбрах, защо му е на някой да вади линковете от Да плеъра, че те са си с качество за телефон, на по-голям екран не стават за гледане?

Резолюцията на повечето канали е 720х576,което си е стандартна разделителна способност , и извинявам се че засегнах темата с Да Плеъра,вероятно сте ме разбрали погрешно че искам да съсипвам хубавото приложение и т.н както се е изказал Васко,просто чакащите наготово за листи сами да се потрудят. Хубав ден и Честит 3 март
Отговори с цитат
  #4650  
Стар 03-03-2018
Skyfire Skyfire не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2017
Местоположение: Варна
Мнения: 130
Благодари: 18
Получил благодарност:
13 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от веско5 Вижте мненията
" Skyfire

1. А ти .... попита ли какво искаш да разбереш и научиш, че да очакваш подробни отговори?
2. На колко зададен към теб въпроси си отговорил подробно и на разбираем език?
3. Ето сега ти задавам лично към теб няколко въпроса и чакам да ми отговориш подробно ... без догадки от моя страна!!!
Как се прави дизайн на компютърна мрежа? Как се изчисляват IP-та, мрежи, маски, броадкасти, първи, последен, диапазон от използваеми адреси?

п.с. Sorry за off-topica
През уикенда ще реша една задача за дизайн на IPV4, ако ми зададеш брой офиси и брой хостове във всеки офис и мрежово оборудване, интересуват ме интерфейсите на които ще има айпита.
Дори видео мога да ти направя как ги изчислявам и дори симулация мога да ти пусна на цялата мрежа как работи.


Сега мога да ти дам само анализ, защото съм снимал анализа, дизайна спада към синтеза.

Анализа е при дадено айпи и маска да изкараш всички останали данни като брой хостове, мрежа, първи и последн използваем, както и броадкаст.
За домашно ако искаш можеш да потърсиш къде съм оставил грешка, преди изпит за колегите учещи от мен

https://www.youtube.com/watch?v=YArw3ZF758k

Знам как се пише usable и Broadcast, ako случайно решиш да се хванеш за правописа

Последно редактирано от Skyfire : 03-03-2018 на 14:54
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, ИПТВ, плейлист


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 570 (5 членове и 565 гости)
ВАНКО ООД, димитър65, КРАМАН, мони2, Чанев

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 17:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.