The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3471  
Стар 27-07-2018
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Щом си вярваш, че ще те търсят за договора, сега е моментът да се откажеш - спрели са канали! Отиваш в офис и казваш, че искаш да гледаш Mezzo постоянно, иначе ще откачиш. В момента няма Mezzo, тоест имаш прекрасен повод да си прекратиш договорчето. Интересно дали ще го направиш. И за справка - мой познат, който също има твоите "притеснения", че някой ще го търси за нещо от Булсатком, преди седмица си е прекратил договора заради липсата на Baby TV. Ta, Иван-Т, отивай да прекратиш договора си и после пиши, дали си го направил или просто поредния мрънкач. Ето, имаш прекрасна възможност да се откажеш от лошата им услуга и да отидеш при който искаш... Дерзай!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
polomski (27-07-2018)
  #3472  
Стар 27-07-2018
Иван–Т Иван–Т не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Мнения: 29
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Щом си вярваш, че ще те търсят за договора, сега е моментът да се откажеш - спрели са канали! Отиваш в офис и казваш, че искаш да гледаш Mezzo постоянно, иначе ще откачиш. В момента няма Mezzo, тоест имаш прекрасен повод да си прекратиш договорчето. Интересно дали ще го направиш. И за справка - мой познат, който също има твоите "притеснения", че някой ще го търси за нещо от Булсатком, преди седмица си е прекратил договора заради липсата на Baby TV. Ta, Иван-Т, отивай да прекратиш договора си и после пиши, дали си го направил или просто поредния мрънкач. Ето, имаш прекрасна възможност да се откажеш от лошата им услуга и да отидеш при който искаш... Дерзай!
Направо не мога да повярвам, 320 човека наглеждат темата постоянно, и само един разбра.
Не е до мрънкане и недоволство. Като цяло бива засега, за лефче свирка - за лефче свири. Искам да си им платя и да не се занимавам, че много друга работа имам. Иначе си имам шер и то доста добър.
Знам какво натоварване са такива местения на толкова сложна техника, влизам им в положението. Аз самият се занимавам с подобни неща.
Обидно е, че 5 пари не дават дали абонатите им ще почнат да си връткат и разместват чиниите, щото е голяма работа да турят един хабер на сайта си барем. Да пуснат един мейл на каките. Друго, че и самите приемници имат някакви message box, дето никога не съм виждал писмо вътре.
От 5 дни им зачезват десетки канали, а нас кучета ни яли! Плащаш и мълчиш!
Засега не са ми спрели някой важен за мен канал, ДаВинчи-то си го намерих, за Хобито ми е малко мъчно, но не мисля да се местя. Просто си имам друга работа, и не ми е проблем да ги изчакам, нов спътник е това, огромен гърч. На Вито вероятно му се пече яйце на гъза, май не е влизал в темата.
Изумен съм от реакцията ви. Предполагам като ви спре водата хуквате с кофите у съседния квартал, вместо да търсите повредата. Такива клиенти да имаш!
Или май не сте абонати, ами 320 кибици на шер и емулатор...

п.с. Че и за модерация ревнали, чак ми се гади вече! Сакън някой ако надигне глава от казана, около българския нямало дяволи да ги вардят.

Последно редактирано от Иван–Т : 27-07-2018 на 11:01
Отговори с цитат
  #3473  
Стар 27-07-2018
Аватара на амиго
амиго амиго е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 441
Благодари: 118
Получил благодарност:
144 пъти в 80 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Иван–Т Вижте мненията
Направо не мога да повярвам, 320 човека наглеждат темата постоянно, и само един разбра.
Не е до мрънкане и недоволство. Като цяло бива засега, за лефче свирка - за лефче свири. Искам да си им платя и да не се занимавам, че много друга работа имам. Иначе си имам шер и то доста добър.
Знам какво натоварване са такива местения на толкова сложна техника, влизам им в положението. Аз самият се занимавам с подобни неща.
Обидно е, че 5 пари не дават дали абонатите им ще почнат да си връткат и разместват чиниите, щото е голяма работа да турят един хабер на сайта си барем. Да пуснат един мейл на каките. Друго, че и самите приемници имат някакви message box, дето никога не съм виждал писмо вътре.
От 5 дни им зачезват десетки канали, а нас кучета ни яли! Плащаш и мълчиш!
Засега не са ми спрели някой важен за мен канал, ДаВинчи-то си го намерих, за Хобито ми е малко мъчно, но не мисля да се местя. Просто си имам друга работа, и не ми е проблем да ги изчакам, нов спътник е това, огромен гърч. На Вито вероятно му се пече яйце на гъза, май не е влизал в темата.
Изумен съм от реакцията ви. Предполагам като ви спре водата хуквате с кофите у съседния квартал, вместо да търсите повредата. Такива клиенти да имаш!
Или май не сте абонати, ами 320 кибици на шер и емулатор...

п.с. Че и за модерация ревнали, чак ми се гади вече! Сакън някой ако надигне глава от казана, около българския нямало дяволи да ги вардят.
“Боже, колко мъка има по тоя свят, боже”
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на амиго за този полезен пост :
hammerstrikebg (27-07-2018)
  #3474  
Стар 27-07-2018
skysat skysat не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 243
Благодари: 145
Получил благодарност:
50 пъти в 36 поста
Сваляния: 65
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ИВАН-Т


Хайде да си направиш друга темичка за забавления,аз лично нямам излишно време и искам да чета новини само относно "Промяна транспондери на Хелас Сат 3"
Отговори с цитат
  #3475  
Стар 08-08-2018
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен разговор с виваком (бизнес без 4г) ми го прокара през волте, специално проверих имаше си бърз интернет докато говорех, без пуснат уай фай? Някой друг да ми потвърди? Въобще как е възможно това?
Отговори с цитат
  #3476  
Стар 09-08-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Пепи, вместо да го баннеш, ти му се връзваш на акъла? Как volte без 4G? Банвай го и мненията в напъните. Аман от спамери!
Отговори с цитат
  #3477  
Стар 09-08-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Това "без 4G" съм го пропуснал
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #3478  
Стар 01-10-2018
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,114 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Викам да поръчаме 20тина бройки!
Отговори с цитат
  #3479  
Стар 01-10-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Здравейте,

гледам вече е на пазара новият модел на Микротик RB4011iGS+5HacQ2HnD.



За този ли иде реч ? Направо вицова ситуация, търсили навсякъде попа, само в църквата не погледнали след 20 дни Грешка след 50дни
https://mikrotikbg.shop/bg/nachalo/7...cq2hnd-in.html

Последно редактирано от yavor1 : 01-10-2018 на 21:44
Отговори с цитат
  #3480  
Стар 01-10-2018
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,114 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В църквата след 20.11.2018!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 16 (0 членове и 16 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.