The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. СОФИЯ

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-10-2013
иевтимов иевтимов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране TVNET-лошо качество HD канали

Здравейте, някой да е забелязал, че HD каналите на TVNET са с отвратително качество днес(неделя).
Обадих се на поддръжката, дойдоха две момчета и казаха , то си е така, не всички предавания са HD и т.н.
На мен това ми я ясно, обаче не мисля че е точно така, от две години гледам HD каналите им и съм много доволен от качеството им, но сега нещо не е както трябва.
Обадих се на роднина който също е закачен към тях и той казва че не са хубави HD каналите....
Одеве гледах Росен Петров - ми той леш, а едно време им се виждаха косъмчетата на косите...дет се вика.
Някой дали знае има ли проблем при нещо при тях?
Много се надявам да е нещо временно, защото иначе съм много доволен от този оператор...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на иевтимов за този полезен пост :
dimi (25-10-2013)
  #2  
Стар 20-10-2013
Аватара на Inkas
Inkas Inkas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 157
Благодари: 0
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от иевтимов Вижте мненията
Здравейте, някой да е забелязал, че HD каналите на TVNET са с отвратително качество днес(неделя).
Обадих се на поддръжката, дойдоха две момчета и казаха , то си е така, не всички предавания са HD и т.н.
На мен това ми я ясно, обаче не мисля че е точно така, от две години гледам HD каналите им и съм много доволен от качеството им, но сега нещо не е както трябва.
Обадих се на роднина който също е закачен към тях и той казва че не са хубави HD каналите....
Одеве гледах Росен Петров - ми той леш, а едно време им се виждаха косъмчетата на косите...дет се вика.
Някой дали знае има ли проблем при нещо при тях?
Много се надявам да е нещо временно, защото иначе съм много доволен от този оператор...
Явно хората пестят трафик ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25-10-2013
dimi dimi не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 61
Благодари: 23
Получил благодарност:
8 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Качеството никакво го няма от доста време вече.Не само неделята за която говориш.При мен например ,повечето канали в ХД насичат много гадно от 2 месеца насам!
__________________
SAMSUNG UE-46ES6100
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27-10-2013
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като цяло нещата с този оператор в последно време на са добри ,а и като гледам няма изгледи нещо да се промени.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, tvnetлошо, Канали, качество


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
BulsatCom или TVNET - качество на HD каналите ?! boboweb Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 13 12-10-2012 16:16
Биг лошо Вито Забавно 5 10-05-2012 04:43
Въпрос за TVNET (СКК) pchelata КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 22-04-2012 16:15
The Voice с лошо качество klapa ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 2 07-02-2012 22:26
Качество на свободните канали на Intelsat 12 45°E ТВзрител ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 5 15-06-2011 19:12


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.