The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 20-12-2012
Аватара на z.dedov
z.dedov z.dedov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: София
Мнения: 465
Благодари: 572
Получил благодарност:
275 пъти в 132 поста
Сваляния: 152
Ъплоуди: 2
По подразбиране

При мен е малко по-различен случая,този път инсталаторите не са виновни. Но съпорта по телефона е много зле. Попитах ги дали имат подобни проблеми приемниците, а те започнаха да ми обясняват как не ми е била настроена добре чинията. Попитаха ме дали искам да дойдат техниците за да отстранят проблема, но аз отказах защото няма как да изляза в работно време. Интересно е друго. Защо не ги обновяват приемниците преди да ги раздават на техниците, след като имат подобен бъг?

Последно редактирано от z.dedov : 20-12-2012 на 12:03
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24-12-2012
Виваком Виваком не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 47
Благодари: 10
Получил благодарност:
5 пъти в 3 поста
Сваляния: 27
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Само да уточня нещо на колегите съфорумници- значи сигнал индикатора на стария приемник с марка Каон, бе много верен, когато приемника естетствено е ъпдейтнат, новия приемник Саджем няма нищо общо със сигнал индикатор на уред, имам предвид, че е зависим и от качеството на кабела! Значи на сателитен уред може да отчита 13дб, с хубав коак. кабел, на приемника ще ти показва примерно 18 дб, ако е кофти коаксиала при същия сигнал 13дб, на приемника ще ти показва 8 дб
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24-12-2012
lz4ny lz4ny не е на линия
Ползвател
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 61
Благодари: 23
Получил благодарност:
31 пъти в 15 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от z.dedov Вижте мненията
При мен е малко по-различен случая,този път инсталаторите не са виновни. Но съпорта по телефона е много зле. Попитах ги дали имат подобни проблеми приемниците, а те започнаха да ми обясняват как не ми е била настроена добре чинията. Попитаха ме дали искам да дойдат техниците за да отстранят проблема, но аз отказах защото няма как да изляза в работно време. Интересно е друго. Защо не ги обновяват приемниците преди да ги раздават на техниците, след като имат подобен бъг?
Задължително техниците трябва да ги обновят след като са настроили антената преди да активират картата и приемника, това се прави задължително, а дали при вас е направено е отделен въпрос.
Има и друг вариант, в момента когато е направено обновяване при вас да е имал проблем самият софтуер което в последствие е отстранено.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11-02-2013
Аватара на везната
везната везната не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: Българиа
Мнения: 27
Благодари: 14
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lz4ny Вижте мненията
На Vivacom - Sagemcom приемника и SD и HD упдеит през сателита им се пуска при пускане на приемника неколкократно натискане на бутона back и код 2485
може да е необходим ако не е направен при инсталирането

**** Упдеита го правите на собствен риск, ако спре тока по време на него заминава приемника
http://www.lyngsat.com/Intelsat-12.html
__________________
коци
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11-02-2013
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

и какво трябва да ознаава поста ти, везната?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13-02-2013
пресен пресен не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране проблем

Цитирай:
Първоначално написано от lz4ny Вижте мненията
На Vivacom - Sagemcom приемника и SD и HD упдеит през сателита им се пуска при пускане на приемника неколкократно натискане на бутона back и код 2485
може да е необходим ако не е направен при инсталирането

**** Упдеита го правите на собствен риск, ако спре тока по време на него заминава приемника
ако можете ми обяснете малко по подробно как става упдеит на Vivacom - Sagemcom приемника,и аз съм в чужбина и мн ми сече картината и звука,чиниата е настроена,пробно взех назаем от приятел приемник на виваком в нас и работеше перфектно и като сложа моя и пак забива,ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарен
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13-02-2013
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

при пускане на приемника неколкократно натискане на бутона back и код 2485
Ако нищо не разбра, потърси в този раздел на форума. Поне на 10 места ще го намериш.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
sd, допприемник, Звука, им, каналите, на, НЕ, оправят, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся ефтин цифров приемник за ФТА каналите на 39градуса ХеласСат studioformat Приключили продажби 0 28-06-2012 10:59
Помощ, звука на каналите с Долби Диджитал пращи... pavel5044 КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 3 29-02-2012 20:48
Проблем със Звука АнтониоМитов ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 10-11-2011 12:30
Проблем със звука амансио ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 31-01-2011 18:58
Проблем със звука stefan57 YU-MA-TU / VOLTEL 3 10-05-2008 17:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.