The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 08-01-2015
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

"Господинът от Бавария", или простият ползвател Валчо, няма да подскача и да се занимава с опитни постановки с цел определяне на някакви чисто индивидуални оптически възприятия на някви интерферентни явления. Тези дребнави вторачвания в един изолиран детаил от цялата система не се вписват в моето разбиране за оценка на даден продукт, не само защото не ги считам за релевантни за глобалната картина, а и защото намирам подобни демонстрации на частична компетентност за напълно излишни и лишени от всякакакъв смисъл фокуси.
Да се очаква супер-скоростна реакция на пиксели от течни кристали е лековато и наивно. Тази технология си има граници.

GT-P5200 via Tapatalk
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
gentu (08-01-2015), sarivano (08-01-2015), Виктор (08-01-2015), Дедал (08-01-2015)
  #92  
Стар 08-01-2015
Виктор Виктор е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,377
Благодари: 496
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това е за Люкс - http://it.dir.bg/news.php?id=18202078
Отговори с цитат
  #93  
Стар 08-01-2015
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И на него ще му намери недостатъци...
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 08-01-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-не знам как е при Валчо , но при мен като я пусна , когато минава точно през центъра блузката изчезва и остава по цици!!!(това много малко приемници го могат)Който не вярва да си пусне клипа на бавна скорост и може и да го види , но не е гаранция зависи си от дисплея и плеъра!!!
Нека да позная: телевизорът е LG, а приемникът не е дриймбокс
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #95  
Стар 08-01-2015
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Нека да позная: телевизорът е LG, а приемникът не е дриймбокс
-ТЦ..... имаш още два опита!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #96  
Стар 08-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
"Господинът от Бавария", или простият ползвател Валчо, няма да подскача и да се занимава с опитни постановки с цел определяне на някакви чисто индивидуални оптически възприятия на някви интерферентни явления. Тези дребнави вторачвания в един изолиран детаил от цялата система не се вписват в моето разбиране за оценка на даден продукт, не само защото не ги считам за релевантни за глобалната картина, а и защото намирам подобни демонстрации на частична компетентност за напълно излишни и лишени от всякакакъв смисъл фокуси.
Да се очаква супер-скоростна реакция на пиксели от течни кристали е лековато и наивно. Тази технология си има граници.
Индивидуалните зрителни възприятия са много важни, когато се окаже че много хора ги имат същите или поне подобни.
Днес в един магазин, част от верига, мениджерът ме подгони буквално зарязвайки си телефонния разговор, за да ми иска да му дам да си копира трите ми тестови файла. Много му харесали, щял да си служи с тях да демонстрира разликата между реални 50 херца и 100 херца екрани. Един от продавачите му, след като се опита да ми пробута 50 херцово голямо сони, на етикета на което пише 200 фалшиви херца, се прекара да пусне тестовите ми файлове на основния плейър който подава сигнала за всичките телевизори. И се видя у чудо човека, един негов колега успешно зариби 1 друг купувач благодарение на моите файлове. Та тоя продавач като нямаше как да спре файловете, понеже колегата му с тях шашна клиента си, по едно време каза че ме оставя да си гледам на спокойствие и се зае да лови друг за жертва. После пък направо изчезна някъде, та си ги гледах файловете докато ми писне и си сравнявах всичките телевизори, кой колко се нааква.
За твое успокоение, тествах го днес пак H7000 Самсунга с надути на по 10 и на двата плъзгача настройки и пак си е мътно по ризата. Това беше в друг магазин, преди големото шоу. Значи няма нищо срамно в това, че и твоят я размазва. Просто толкова знаят да ги правят азиатците тези плоски екрани. Поради тази причина не го купих днес H7000, понеже с нищо не беше по-добър от Панасоника който купих. А сутринта в първия посетен магазин, я измъчих яко една симпатична полякиня. Тя не искаше да пуска флашката, щото било опасно вируси било могло да има. Пък аз й рекох че няма да го купя Самсунга Н7000, ако не съм го видял как работи. И понеже съм си купувал вече пералня и хладилник от нея, та знае че купувам като ми трябва нещо. И се обажда на колега от техническия им отдел да го пита дали може да забучи флашката. Значи ако я беше изкарал чиста японката, вероятно са щели да нетежат везните в полза на H7000.
След обяд се върнах при същата полякиня и купих от нея Панасоника, въпреки че не съм го тествал при нея. Но тя не се опита с нищо да ме лъже, заради това успя тя да ми продаде телевизор днес, пък другите наемни мошеници не изкараха никакви пари от мен.

.........................................................................

Така, защо съм избрал Панасоник ?
Еми щото е с IPS екран и аз като имам и фотоапарати, ще си го ползвам и да си гледам готини цветове на него от снимките ми. За друг потребител това може въобще да не е важно. Освен това, 1200 фалшиви херца са повече от 400 или 800 или 1000. Та става и повечко за фукане пред комшиите че е цели 1200 херца. Значи този модел го бях видял много добре настроен по отношение на вярното предване на цветовете, в магазин в който продават много модели Панасоници и явно са им хванали чалъма с настройките. Разбира се, моят така както съм го извадил от кутия въобще не ги изкарва добре цветовете с неговите пресилени фабрични настройки, ама понеже вече знам че може да стане много по-добре и не се притеснявам.

Последно редактирано от Люкс : 08-01-2015 на 23:16
Отговори с цитат
  #97  
Стар 08-01-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране 32" LCD LED телевизор до 700 лева

Люкси едно ми е важно в живота - японката къпана ли е на панасоника или е мътна? Не видях и модела на панасоника да си писал, цената също има значение за колегите и за мен. Мисля се , че щом си се тормозил толкова с тестове трябва да си направил правилния избор, помогни и на другите малко ...
Как можа да купиш панасоник лсд? Тва ми звучи като ферари дизел

Последно редактирано от TUISTERa : 08-01-2015 на 23:30
Отговори с цитат
  #98  
Стар 08-01-2015
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Люкси едно ми е важно в живота - японката къпана ли е на панасоника или е мътна? Не видях и модела на панасоника да си писал, цената също има значение за колегите и за мен. Мисля се , че щом си се тормозил толкова с тестове трябва да си направил правилния избор, помогни и на другите малко ...
Как можа да купиш панасоник лсд? Тва ми звучи като ферари дизел
-
Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Днес попаднах на двама качествени търговци, които ми подкараха успешно един Самсунг UE46H7000 и един PANASONIC TX-47AS650 . Значи вече имам избор между две работещи марки.
- Паната не съблича японката!!!(но пък е по евтинджос де)
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Последно редактирано от gentu : 08-01-2015 на 23:49
Отговори с цитат
  #99  
Стар 08-01-2015
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Обясних ти, че това 65VT60 трябваше да гледаш и 3000 херца да тестваш. http://shop.panasonic.com/shop/model/TC-P65VT60. Пак си взел супер бюджетен телевизор, а 2 месеца ни занимаваш, как си живеел на Запад. Пак показа, че си Андрешко.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 08-01-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране 32" LCD LED телевизор до 700 лева

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
- - Паната не съблича японката!!!

Аз не виждам да е купил тоя панасоник, също така не съм сигурен че може да го настрои оптимално...
Интересува ме най-вече дали тоя панасонин го е взел на цена 350 евро или близка то тази?(справка заглавието на темата) И какъв беше смисъла от всички тестове и приказки за херцове след като все пак се подлъга от 1200-та херца ? Значи маркетинговата стратегия за лов на шарани работи перфектно
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
32, 700, lcd, led, до, ЛЕВА, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ИЗБОР НА 3 ДЕ ТЕЛЕВИЗОР ДО 2500 ЛЕВА хикиро ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 74 27-12-2012 18:11
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 23:49
46 Лед Лцд Телевизор до 2100 лева рокнролл ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 24-11-2011 17:50
60 лева данък "телевизор" Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 26 17-06-2010 17:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.