The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #5791  
Стар 26-01-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

В Испанския AS, взел им е страха
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 1484563861_732944_1485335055_album_grande[1].jpg (76.1 КБ, 52 разглеждания)

Последно редактирано от Neo64 : 26-01-2017 на 01:33
Отговори с цитат
  #5792  
Стар 26-01-2017
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,611
Благодари: 460
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Открай време австралийците правят несправедливо схемата, единия финалист (вероятно Федерер) ще има 1 ден в повече почивка преди да срещне изтощения финалист от двойката Надал-Димитров.
Отговори с цитат
  #5793  
Стар 26-01-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,113 пъти в 2,901 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Надал в момента играе брутално, винаги на ръба на агресивноста и една по спокойна и изнервяща атмосфера, като тактика няма да е зле от страна на Гришо!Разбира се и да върви началния!
Отговори с цитат
  #5794  
Стар 26-01-2017
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Верно с лифтираните топки ,има победи над Федерер , чак без брой не знам , на червени кортове може би , ама и от Джокович доста "без брой" загуби .
И има един голям недостатък , който нашия е на път да загърби , когато един мач му тръгне на карък , и точно тия лифтираните го подведат , затъва и няма изплуване , и точна там е шанса на Григор , да му помогне със затъването.
Никой не казва ,че мача е лесен , но Надал не е оня от преди 3-4 години, а и един 4-5 сетов мач, с контузиите и прословутите му колена , че гони е вярно но не е онова страшилище.Има 7 срещу 1 една победи срещу нашия , и ако нашия иска в топ 10 и по напред сега е време да размаже Старата гвардия от 31 и 35 годишни герои.
Няма турнир от както Григор е в първите 30 , на който да е имало ПО голям шанс да си тръгне с титлата , говоря за Мастърси от 1000 и нагоре

  • Твърди кортовеː Надал, 9-7
    • Откритоː Надал, 8-2
    • Закритоː Федерер, 5-1
  • Клейː Надал, 13–2
  • Треваː Федерер, 2-1


Не сравнявай загубите на Надал от Джокович с играта му срещу тенисисти, играещи бекхенд с една ръка.
Може да не е същия тенисист от преди 2-3 години, но е достатъчно добър в момента, за да спечели Оупъна. Далеч не съм му фен, но не мога да отричам безспорните му качества на победител.
Отговори с цитат
  #5795  
Стар 26-01-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ами потвърждаваш тезата ми за блъскачите с две ръце, атрактивните, технични и създаващи шоу за публиката тенисисти умеят да правят всички упражнения с една ръка , почвайки от Едберг и свършвайки до Григор.
Джокович ,който упоменаваш ,я може тая игра и с една и с две ръце.
Логично е да споменаваш желанието на Надал за победа , но логично е да упоменеш ,че 5 месеца не е играл от Пекин насам, и се е пекъл на Майорка, уж се е лекувал.
„Проблема с колената му НЯМА лечение, само моментно .И разликата от 5 години и съпътствуващи контузии, не го правят победител, поради това ,че 4-5 години е бил на върха.Ще видим, Надал почна да гази горе долу на тая възраст, една година по рано , ако не ме лъжат сметките.
Да се надявам , че ще съм Пророк Илия и нашия ,ще му постави монтерата.
А на финала , първо да видим ,кой от двамата швейцарци ще стигне до там
Отговори с цитат
  #5796  
Стар 26-01-2017
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Чия игра е по-красива не спорим тук, то е пределно ясно. Дали има проблем с колената - ИМА, но в момента не си личи да му пречи. Важното е как ще играе утре, а не дали след 1 месец пак ще е контузен!
Надал на 19 години имаше титла от шлема. Милион пъти съм казвал, не сравнявайте Федерер, Надал и Джокович, с който и да е от сегашните тенисисти. Това са уникати, истински шампиони, които се раждат веднъж на 20 години, а фактът, че можем да ги гледаме и тримата в една ера ме радва още повече.

П.С. Той и Федерер не е играл от половин година, ама мачка всичко наред в Австралия!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistreated за този полезен пост :
roro91 (26-01-2017)
  #5797  
Стар 26-01-2017
Аватара на gggng
gggng gggng не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 396
Благодари: 857
Получил благодарност:
90 пъти в 58 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В този мач победителят е неизвестен !
Отговори с цитат
  #5798  
Стар 26-01-2017
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То освен в нагласените мачове, победителят никога не е известен....
Отговори с цитат
  #5799  
Стар 26-01-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

А бе то и като Стоичков се раждат футболисти на 20 години,по родните стандарти , ама за половината Вас там е кюрд, селянин, мангал и все подобни.
Та те сигурно Надал ,Федерер и Джокович , като са се родили са знаели ,че ще са неповторими и шампиони, или още като са хванали ракетата и са били първи по турнирите .
Не мога да разбера какво се опитваш да ни убедиш , че Надал е страшилище и прочие , с малката разлика , че на мен ми се отдава случай чат пат да го гледам на Мутуа Опен на живо и чета и слушам , всичко , що се изписва за него , което не е Гонг или Балона, път и ти си се консултирал с лекаря му и знаеш ,че вчера и днес няма проблеми с колената, да те светна има и то всеки час и всяка минута, и тая година на 90% му е последната, даже го бяха отписали
Че сега не го показва , сигурно е личен принцип,как да го покаже , като се търкаля като Монфис и някои други кибици.
Та на въпроса , Надал е шампион и никой не му го отрича,на мен не ми е бил симпатико никога, фен съм на Дедо, та предрекох ,че Дедо е на финал, сега с риск ще пророкувам ,че Григор само поради моментното си състояние , не че е българин е другия финалист на АО, и големия шампион Надал ,има нещастието да се изпречи на пътя му.
Отивам да загрявам, утре в 10:30 твое време , живи и здрави
п.с Не зачеквай ,темата , че Дедо мачка до финала, защото той изигра до тук два мача- с камикадзето и днес със Станчо а той е уникат ,и понеже Гришо е средняк от втория кръг няма лабаво

Последно редактирано от Neo64 : 26-01-2017 на 16:57
Отговори с цитат
  #5800  
Стар 26-01-2017
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещо не си в час, пич. Сериозно!
"Дедо" ти игра с Бердих, Нишикори и Вавринка. Григор с Гаске и Гофен. Жребият на "дедо" ти беше по-труден, защото преди турнира беше едно място след нашия "средняк" в ранглистата. Така, че не ми излизай с глупостите, че едва ли не на Федерер жребият е бил лек, за да стигне дотук!
Ходил си на Мутуа оупън и си гледал Надал на живо, и това прави мнението ти за моментното му състояние меродавно???
Аз съм ходил на Ролан Гарос и мастърса в Рим, трябва да се изявявам, като лекар на Джокович ли, да речем???
Видно е, че не схващаш и половината от написаното, така че не мисля да продължавам да споря.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Григор, Димитровтенис


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 114 (15 членове и 99 гости)
AChechev, atuani, cipher, gentu, mistor, Nicks1, odisei, oldjoshua, teolink, ангел554, Анто75, Дзмей, ники62, Себастиян, Тонтон
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Григор-Чела ceci69 СПОРТ 2 20-10-2011 14:34
Григор Димитров alexandarivanov СПОРТ 27 29-09-2011 15:04
Григор Димитров и Пиронкова Джак СПОРТ 4 19-01-2011 13:20
Гледайте мача на Григор Димитров срещу Каняс в момента ТИНТИН СПОРТ 1 14-07-2009 16:00
Тенис - Григор Димитров по Eurosport HD АДМИН СПОРТ 1 10-06-2009 22:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.