The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #711  
Стар 18-12-2012
Аватара на NiKiToSTNGR
NiKiToSTNGR NiKiToSTNGR не е на линия
Любопитко-Многознайко!
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

само едно уточнение да направя... онзи ден като казах че каналите са 364... в тях влизат и повечето радиа защото гледах цифрата а не преброих реално каналите... преди малко ги преброих... каналите за гледане са малко над 200, като около 70 от тях са минусови канали, 20 HD канала и реално остават 110 - 120 разнообразни канала. Не ме разбирайте погрешно... не искам да кажа нищо лошо, даже напротив... минусовите канали и HD-тата са си голям + а и качеството на самата кабелна е бих казал на доста добро ниво, така че за 15 кинта на месец си е направо перфектно... моля се само да не се ебават с прекъсвания и Scrambled Channels щото е много досадно (аналоговите канали ги затрих)

Последно редактирано от NiKiToSTNGR : 18-12-2012 на 00:44
Отговори с цитат
  #712  
Стар 18-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

С карта ли гледаш или в момента цифровата им е свободна? Ако си без карта - очаквай скоро от тези 120 канала да останат около 60.
И след като качеството на DCC ти се струва добро, трябва да видиш N3. Доколкото знам имат промо в момента 30лв. за интернет 30 мегабита и всичките канали, без HBO и Cinemax. При N3 има канали, които ако гледаш спорт, е добре да имаш, а DCC са бита карта много отдавна.
Отговори с цитат
  #713  
Стар 18-12-2012
Аватара на NiKiToSTNGR
NiKiToSTNGR NiKiToSTNGR не е на линия
Любопитко-Многознайко!
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
С карта ли гледаш или в момента цифровата им е свободна? Ако си без карта - очаквай скоро от тези 120 канала да останат около 60.
И след като качеството на DCC ти се струва добро, трябва да видиш N3. Доколкото знам имат промо в момента 30лв. за интернет 30 мегабита и всичките канали, без HBO и Cinemax. При N3 има канали, които ако гледаш спорт, е добре да имаш, а DCC са бита карта много отдавна.
1-во. с карта съм да, но наистина каналите бяха свободни... до снощи... =D
2-ро. много добре съм запознат с предимствата на N3, но за съжаление в центъра нямат покритие... за сега ще кретам на DCC (поне за една година, защото имам договор) пък по-нататък, ако има N3 мрежа и в моя квартал ще се прехвърля... макар, че нищо не се знае една година е доста време, възможно е доста неща да се променят =)
Отговори с цитат
  #714  
Стар 15-02-2013
Паляка Паляка не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 42
Благодари: 4
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Tръгнах да сканирам от 154 и ми изкара всички канали автоматично.Май има някаква промяна и е по-добре така.
Каналите на Ал Джазира Спорт имате ли наблюдения дали са постоянно отключени?

Последно редактирано от Паляка : 15-02-2013 на 13:27
Отговори с цитат
  #715  
Стар 17-06-2013
Аватара на NiKiToSTNGR
NiKiToSTNGR NiKiToSTNGR не е на линия
Любопитко-Многознайко!
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

според мен качеството е много добро =) доволен съм за сега =)
Отговори с цитат
  #716  
Стар 17-06-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега, хубаво е да прегледаш каналите някъде в някой абонат, за да не се оплакваш после...
Отговори с цитат
  #717  
Стар 24-06-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DominoHD Вижте мненията
Тоест, казваш че не си струва? Обмислям да сменя N3 с DCC...?
Защото ми насича звука на определени канали, които гледам на LG LM620S... да не стане така че да ги сменя, пък звука да продължава да насича...Някъде бях чел, че качеството на цифровите канали не било добро - имало много "шум" от самите канали, както и че прекъсвали?
Не, не изказвам мнение за телевизията, а за субективното възприятие на всеки един човек. Казвам , че трябва да погледнеш сам за да разбереш какво предлагат, а не да разчиташ на преценката на някой друг.
Отговори с цитат
  #718  
Стар 01-07-2013
Аватара на NiKiToSTNGR
NiKiToSTNGR NiKiToSTNGR не е на линия
Любопитко-Многознайко!
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

аз щях да съм на N3 ако имаше мрвжа в квартала където живея, но поради факта, че все още не са я изградили смених близуто с DCC... за сега съм много доволен - цифровата е перфектна, но все пак мисля, че N3-то е с една идея по-добро ... нямам търпение да изградят мрежата =) на DCC само интернета им накуцва, ама аз съм на визио и не мога да дам обективно мнение, но както вече споменах в момента в който изградят мрежата на N3 до нас и нета и кабелната минават в едно към N3

@DominoHD - ще видя тези дни като ми остане малко свободно време какво мога да направя относно твоята молба за каналите
Отговори с цитат
  #719  
Стар 01-07-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Кабелните на дцц и н3 са на едно ниво. Не бих заложил, че н3 имат по-добър интернет от визио, че дори и от дцц. За Пловдив кулбокс е най-доброто, въпреки, че са по-скъпи от конкурентите, все пак качеството струва пари.
Отговори с цитат
  #720  
Стар 01-07-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

При дцц има коренна разлика от няколко месеца, промениха това-онова, а н3 си седят в застой от край време, без грам развитие.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 15 (0 членове и 15 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.