The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29-01-2013
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

нагличанинът не прави разлика между румънци и българи
нито пък фръцнузинът, нито итаиланецът, нито дори съседът грак
за света винаги сме били един дол дренки, столицата на българия е букурещ, не бе беОград, не бе будапеща...

ако и сърбите се бяха качили на последния влак за европейския съюз, пак щяха да ни изреждат в пакет
българия, сърбия и румъния
и пак никой нямаше да прави разлика

и с право - едни и същи сме, комшии, братя
слушаме една и съща музика, ядем едни и същи манджи, пием една и съща ракия
но вместо да се подкрепяме и да си помагаме, гледаме да се плюем и да се перчим един пред друг

ама какво да правиш - комплекси за малоценност
имперците не страдат от това - те смятат себе си за велики
а исторически погледнато ние сме в пъти по-велики от тях...

Последно редактирано от register : 29-01-2013 на 20:27
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на register за този полезен пост
AGT (29-01-2013), Хишникът (30-01-2013)
  #12  
Стар 29-01-2013
ВАНКАТА66 ВАНКАТА66 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 53
Благодари: 32
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз бих отговорил с един текст който имам на скайп мото-то си ... то е свързано с тЕхната история :;
The last person to enter parliament with honest intentions was Guy Fawkes."
__________________
Atemio Nemesis, EMP S8/1PCP-W2, TD110 multifeed(13E,19E,23Е,):3xInverto black Ultra,Hirschmann 135 multifeed(28E, 36E, 39E):Inverto black Ultra, Inverto black Pro, Triax TWIN 0.3dB
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29-01-2013
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Съжалението в очите сред обикновените хора от публиката, когато чуват за заплатите в България е покъртително.

Принципно англичаните на странни хора с доста кусури, но ако можем да взаимстваме някои положителни черти от тяхното мислене що се касае до чисто вътрешни работи, можем само да научим нещо. Какво имам предвид - страни като Австралия и Нова Зеландия, примерно. Истинско удоволствие е как са устроени и как живеят хората там.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29-01-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако нямах 2 деца (13г. и 6г.) и жена (ебал съм и мамата - жени колкото искаш) къща и малкото работа която имам - колкото да приживявам - НЯМА И 1 МИНУТА ДА СЕДЯ В ТАЗ ЕБАНА ДЪРЖАВА - ЗАКЛЕВАМ СЕ
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на PayNera за този полезен пост
bu12tras (29-01-2013), kabel (30-01-2013), Хишникът (30-01-2013)
  #15  
Стар 29-01-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Ако нямах 2 деца (13г. и 6г.) и жена (ебал съм и мамата - жени колкото искаш) къща и малкото работа която имам - колкото да приживявам - НЯМА И 1 МИНУТА ДА СЕДЯ В ТАЗ ЕБАНА ДЪРЖАВА - ЗАКЛЕВАМ СЕ
Нито едно от тези неща, които изреди, не ти пречи. Напротив - бъдещето на децата ти(да са ти живи и здрави) е в твоите ръце. В твоите ръце, но не в тази страна.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29-01-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,964
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,979 пъти в 1,684 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Пайнерче, твоите поне са по-големи ,моите са малки и не разбират и няма как да им обясня защо го правя, но стягам куфарите заради тях,за да живеят те по-добре, така ,че не се коси ами събирай багажа...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29-01-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dei Irati Вижте мненията
Две неща винаги са ме вбесявали - англичанин да дава акъл и България + Румъния в пакет.
За добро или зло, България никога не е имала колонии по целия свят, както и никога не е затривала цели раси, по примера на Англия, Холандия и Испания. За България никога не са работели милиони роби(в прекия смисъл на думата) и никога нашата икономика и просперит не са били градени от ограбените природни богатства на стотици нации. Отделно точно тия мазници от калния остров са в основата за откъсване на 1/3 изконна Българска територия след 1-вата Световна война. Пак те са имали пръст и по-рано - ужасяващият Берлински договор, както и при разделянето на страната на две - Княжество България и Източна Румелия. Да си затварят плювалниците и да си кътат милионите индийци и азиатци, които те с охота пуснаха на острова в последните 50 години. Ние сме им виновни! Как не!
А относно поставянето в кюп с Румъния, крайно време е някой високопоставен тиквеник да изиска от ЕС да се сложи край на тази порочна практика. "30млн българи и румънци ще залеят острова". Алооууу - ние сме оле-мале 7млн, кви са останалите 23млн?? Румънци, естествено - те точно от тях се страхуват, но за да не бъдат обвинени в пристрастия, включват и България в групата. Лицемери смачкани.

Принципно, скапаняка е прав за ситуацията в БГ, но ние това си го знаем. Лошото е, че допълнително смачква и без това никаквия ни имидж в Европа.
Много правилно мнение. Много би ми се искало обаче то да достигне до тоя тъпанар дето се е изказал против нас. Добре би било мнението да се сложи като основно мнение на повечето Българи, уважаващи нашата изстрадала заради такива като него и нашите дупедайни управляващи (бивщи и настоящи). Да залее така наречените мрежи и да види светът, че макар и малки сме горди. Някои негови твърдения, обаче трябва да признаем за истина. Корупцията ни корупция. Мафията ни управлява бизнеса и икономиката. Със съдебната власт и реформа не могат вече сума ти правителства да се справят. Днес пред български съд на центъра на София гърмят нарко бос, който незнайно още защо не е в дрънголника, след като всички дори министър Цветанов го знае що за стока е. Днес него, утре някой съдия ще гръмнат, в други ден прокурор и т.н. Е как да не ни плюят англичаните?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29-01-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Пайнерче, твоите поне са по-големи ,моите са малки и не разбират и няма как да им обясня защо го правя, но стягам куфарите заради тях,за да живеят те по-добре, така ,че не се коси ами събирай багажа...
Не ме дразнете - че знаете ли колко съм луд? Що не бяха отворени границите 94-95 година МАМКА МУ.
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30-01-2013
Аватара на jovito
jovito jovito е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: plovdiv
Мнения: 656
Благодари: 263
Получил благодарност:
133 пъти в 86 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Не ме дразнете - че знаете ли колко съм луд? Що не бяха отворени границите 94-95 година МАМКА МУ.
Бяха отворени и тогава,да не си спал,тогава можеше и по лесно,от колкото след 11.09.2001
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30-01-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,964
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,979 пъти в 1,684 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Дам едно време те водеха като репресиран,търсещ политическо убежище и освен,че те настаняваха хранеха и пояха и джобни за харчене даваха и след време и гражданство.....

Sent from my iPad using Tapatalk HD
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ако, българин, бях, веднага, Да, избягам, оттам, щях


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Първия българин със сателитна антена ТИНТИН САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 91 02-09-2013 17:46
Българин впечатли сър Алекс, Бербатов, Гигс и Ван дер Сар ТИНТИН Дъра-Бъра 1 06-05-2011 13:10
Първият българин завършил в „Дакар“ по RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 22-01-2011 01:17
70 цигани убиха българин Джак Дъра-Бъра 1 06-07-2010 17:57
Българин вдига Карлинг Къп тази вечер Джак СПОРТ 5 28-02-2010 19:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.