The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > Nokiа DBox2

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 23-02-2012
mr_joker mr_joker не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 16
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране ПОМОЩ, немога да гледам каналите на компа

Здравейте,

търся мялко помощ, че немога да се управя.

Дадоха ми Nokia D-Box2 CN за каблена. Софтуера му, като се зарежда гледам е: PB-E1 DBOX2 VX ver. 2.4.37.10 и се тегли от тези сайтове http://www.ferrarismartcard.com/ www.pb-powerboard.com . Въразл съм го към TPL 841N флашнат с DD-WRT.

Проbлема ми е, че немога да пусна да гледам на компа каналите нито през WEB-X-TV от WEB интерфайса на приемника нито през нищо.

Успавам да го пусна през VLC закратко и то единствено, когато приемника ми е пуснат и на телевиаора върви канала, избирам от WEB интерфейса бутона на VLC, тогава се пуска VLC-то и стои на черен екран и нищо не тръгва, но когато изключа приемника чак тогава се появява на VLC-то образа.

Но ако дропна на VLC-то друг канал записан преди в M3U формат не ще да се пусне. Ако дропна пак стария тръгва и така върви само този канал, който е бил като съм изключил приемника.
Накрая, като му дропна няколко канала забива и приемника и се налага да го рестартирам от кабела.

Настроил съм приемника ми на DHCP да раздава IP и са:
IP: 172.16.1.192
PORT: 80
DNS § GATEWAY: 172.16.1.2 (IP на рутера. Завършва на 2, защото са 2 рутера единия в офиса на 1 а този в къщи на 2 и са вързани EoIP Tunel)
----
IP на компа:172.16.1.187

С Win7 Ultimate съм и последната версия на VLC 2.0 и чекнат Plugin.
Пренасочил съм портовете 31339 (на този порт ми се записват в M3U) към 172.16.1.192

Пробах с DBoxTV и AndyGo, но пак не става. Иначе от WEB интерфейса на приемника от компа мога сменям каналите му. Забранил съм и антивирусната.

Моля, помогнете как да пусна каналите на компа. Други портове ли трябва да отворя или да иснталирам някакви други драйвери.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ГЛЕДАМ, Да, каналите, компа, на, немога, Помощ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ПОМОЩ, немога да гледам каналите на компа mr_joker Въпроси и отговори 1 24-02-2012 07:11
Немога да видя лога на оскам moreg MPCS/OScam 9 10-08-2011 22:29
Проблем м/у рутера компа и приемник Next ye 18500 valvamp Настройки на рутери 2 05-01-2011 18:32
Немога да хвана нищо с новата ми антена ситалко САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 96 27-12-2010 22:04
качествен софтуер за DVB-S платка за компа мирокостов КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 4 12-11-2010 17:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.