The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #161  
Стар 24-10-2014
красибел красибел не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 190
Благодари: 549
Получил благодарност:
87 пъти в 51 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за отговора. Нищо не каза за каналите на Viasat - поне те предвиждат ли се за включване?
Отговори с цитат
  #162  
Стар 24-10-2014
Аватара на Криси89
Криси89 Криси89 не е на линия
Зяпач
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: на Тепето майна
Мнения: 81
Благодари: 54
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 0
По подразбиране Mobiltel SAT TV

Цели два дни едни "майстори" се опитваха да сложат една паница пред офис на Мтел на главната улица и улица "Опълченска" в центъра на Пловдив. Понеже и двата дни - сряда и четвъртък имах работа в офиса им, че така са омазали новия договор, че още малко ги изтрайвам и май ще се видим в съда и ги гледам горките и си цъкам ццццццц. Ми те им дали некви страшни сат файндъри за настройка на паницата. Аз такова чудо не бях виждал досега. Представлява една "куха лейка". Единия вика на другия - така добре ли ще е, другия съответно - там е хеласа, дай на дясно. Е да де ама колко са тъпички горките. И с просто око се забелязва, че те закрепват с едни дюбелчета паницата на 3,90 м височина от настилката на улицата, а в посока юг на около 15 м е една 5 етажна стара и висока сграда. Видимост - никаква, само за Вивата и Тюрка.
Днес пак минавам от там почти вече нарочно, да погледна до къде са стигнали и гледам само четири дупки на фасадата - ни стойка ни паница. А сега идете и сключете договор с тази фирма.
__________________
Изхода от кризата е да ми помогнете, за да ви помогна и на Вас!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 24-10-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,169
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,144 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Криси89 Вижте мненията
Цели два дни едни "майстори" се опитваха да сложат една паница пред офис на Мтел на главната улица и улица "Опълченска" в центъра на Пловдив. Понеже и двата дни - сряда и четвъртък имах работа в офиса им, че така са омазали новия договор, че още малко ги изтрайвам и май ще се видим в съда и ги гледам горките и си цъкам ццццццц. Ми те им дали некви страшни сат файндъри за настройка на паницата. Аз такова чудо не бях виждал досега. Представлява една "куха лейка". Единия вика на другия - така добре ли ще е, другия съответно - там е хеласа, дай на дясно. Е да де ама колко са тъпички горките. И с просто око се забелязва, че те закрепват с едни дюбелчета паницата на 3,90 м височина от настилката на улицата, а в посока юг на около 15 м е една 5 етажна стара и висока сграда. Видимост - никаква, само за Вивата и Тюрка.
Днес пак минавам от там почти вече нарочно, да погледна до къде са стигнали и гледам само четири дупки на фасадата - ни стойка ни паница. А сега идете и сключете договор с тази фирма.
Във всички фирми има такива образи и те не са виновни, има ред други причини
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #164  
Стар 24-10-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,746
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,658 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Криси89 Вижте мненията
Цели два дни едни "майстори" се опитваха да сложат една паница пред офис на Мтел на главната улица и улица "Опълченска" в центъра на Пловдив. Понеже и двата дни - сряда и четвъртък имах работа в офиса им, че така са омазали новия договор, че още малко ги изтрайвам и май ще се видим в съда и ги гледам горките и си цъкам ццццццц. Ми те им дали некви страшни сат файндъри за настройка на паницата. Аз такова чудо не бях виждал досега. Представлява една "куха лейка". Единия вика на другия - така добре ли ще е, другия съответно - там е хеласа, дай на дясно. Е да де ама колко са тъпички горките. И с просто око се забелязва, че те закрепват с едни дюбелчета паницата на 3,90 м височина от настилката на улицата, а в посока юг на около 15 м е една 5 етажна стара и висока сграда. Видимост - никаква, само за Вивата и Тюрка.
Днес пак минавам от там почти вече нарочно, да погледна до къде са стигнали и гледам само четири дупки на фасадата - ни стойка ни паница. А сега идете и сключете договор с тази фирма.
Ами като ги разбираш работите да беше излязъл да им дадеш малко акъл на хайваните
Отговори с цитат
  #165  
Стар 24-10-2014
Аватара на Криси89
Криси89 Криси89 не е на линия
Зяпач
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: на Тепето майна
Мнения: 81
Благодари: 54
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Ами като ги разбираш работите да беше излязъл да им дадеш малко акъл на хайваните
Цецо, донякъде ги разбирам но им плащат на тях нали, а и съвет не щяха!
__________________
Изхода от кризата е да ми помогнете, за да ви помогна и на Вас!
Отговори с цитат
  #166  
Стар 24-10-2014
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от красибел Вижте мненията
Благодаря за отговора. Нищо не каза за каналите на Viasat - поне те предвиждат ли се за включване?
Не. Ако някой ден нещо се мисли в тази посока, то ще е за Viasat HD само.
Отговори с цитат
  #167  
Стар 24-10-2014
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Не. Ако някой ден нещо се мисли в тази посока, то ще е за Viasat HD само.
И как ще се мисли ,като правата са другате.На виасат ,са най качествените канали с минимум реклами.Какво ви пука ...
Отговори с цитат
Стар 24-10-2014
везната
Това съобщение е изтрито от везната.
  #168  
Стар 25-10-2014
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Все някой ще е недоволен, освен ако не пуснем всички съществуващи канали. А това с качествен, по-качествен и най-качествен ми е любима тема. Принципно за да се избегне субективността при избори на канали, особено при нишовите, се ползва нещо, наречено рейтинги или вюършип. Като цяло ни пука, когато официалния фидбек от пазара и съществуващите ни клиенти показва, че определен канал/канали липсват на определена част потребители и то при определени условия в съотношение съществуващи спрямо липсващи и то от гледна точка, ако ги има липсващите канали как ще повлияе на ръста на новите абонати, претеглено през цената за съответния канал.

Питате - отговарям! И няма нужда от разводняване на темата с последваща полемика. Естествено всеки има право на мнение, но коректно би било ако е лично, а не генерализирано. В личен план и на мен ми липсват канали в пакета на МТел, но знаейки как работи системата принципно, мога само да си изкажа личните предпочитания, а те са:

на мен ми липсват: Евроспортовете, Травъл ченъл, флн, ай концерт, лукс тв и Дисни ченъл.

И очевидно нещата не са до пукане или не, след като тези канали липсват към момента, без значение, че аз се занимавам със сателитната телевизия на МТел и респективно "какъв е проблема да си ги пусна". Проблема обаче е, че личните предпочитания са лош съветник при проекти като този на МТел. Ако си се слушах себе си, нито Фен, нито планета, нито полвината бози на Дискавъри, нито ТВ Европа и т.н. Щеше да ги има.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Orbital за този полезен пост
ivan02121983 (06-11-2014), thunderhead (08-11-2014)
  #169  
Стар 25-10-2014
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Орби ,при положение ,че стартирате в наситен пазар,95 от домакинствата искащи кабелна имат,такива пропуски са много важни,никой няма да си остави питомното и да гледа дивото.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на д.е.м.т за този полезен пост
ivan02121983 (06-11-2014), чуки (09-11-2014)
  #170  
Стар 25-10-2014
Бойко1953 Бойко1953 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 15
Благодари: 3
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Съгласен съм с констатацията, че пазара в България е наситен.

Но не малко нашенци живеят в Европа. На много места нормативната база не позволява поставяне на сателитна чиния. Така се ограничаваш от възможностите, които ти дава изложението на балкона на жилището в което живееш.
Аз съм ограничен и мога да приемам в диапазона на сателитие от Thor 0.8°W до Astra 3B 23.5°E. Има много Българи, които живеят пти подобни ограничения за достъп до даден сателит.
Аз гледам сателитна БГ телевизия от началото на създаването и - някъде от 1996/97. Тогава още не се говореше за цифрова телевизия. Приемниците бяха аналогови. Имаше някъде около 3 -5 БГ канала.
Бях един от първите които станаха клиенти на ITV Parner.

Както и да е. Не знам някой следил ли е форумите, когато наследника им SatelitBG обяви фалит - колко много народ в чужбина, страдаше от това и
колко надежди имаше за Neterra да открие сателитна ТВ на Thor 0.8°W.

Та МТел може да да направи опит да насочи рекалмата си и към нашите сънародици извън БГ.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Бойко1953 за този полезен пост :
чуки (09-11-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Мтел, Продължение, Сателитна, сатртира, стартира, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гръмозащитник за сателитна телевизия valseat КОНВЕРТОРИ 24 16-05-2017 12:23
Кое е по-добре - сателитна или IP телевизия? Руже ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 21 05-02-2014 13:22
Sportal TV с премиера в цифровата телевизия на Мтел ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 7 24-03-2013 02:47
Домашна сателитна телевизия NPen Въпроси и отговори 6 17-02-2012 18:35
Проблем със сателитна телевизия хондоман Въпроси и отговори 13 01-08-2011 08:28


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.