The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини

Notices

Новини Новини за нови програми честоти спътници и др.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 01-10-2009
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Шоу с Ути и Албена Михова в МОЛ-а – Cartoon Network е на български!


Чаудър срещу Ути Бъчваров – надпревара по готвене с Cartoon Network
Българските деца ще имат възможността да се ръкуват със забавния, малък готвач Чаудър и да споделят с него и всички останали фенове на Cartoon Network любовта си към готвенето и вкусната храна. Всичко това в компанията на любимия телевизионен готвач Ути Бъчваров и комедийната актриса Албена Михова!
Cartoon Network отпразнува пълното си дублиране на български език от 1 октомври 2009 г. със серия от забавни мероприятия в различни градове на България. След гостуването на „Дома на забавленията” в София, Пловдив, Варна и Стара Загора от 19 до 27 септември, циркът Cartoon Network се завръща в София на 4 октомври за големия си финал: Приключения в кухнята на Чаудър. Очаквайте го в Mall of Sofia от 11:30 до 15:00 часа!
Ути Бъчваров, чието кулинарно шоу забавлява цялото семейство, ще издаде на децата хитринки от кухнята, които могат да опитват вкъщи и сами.
“Обичам да готвя с деца и работя по въпроса за тяхното правилно и здравословно хранене. Децата са едни от най-големите ми фенове – „Вкусно” е на екран вече 12 години и мога да кажа, че някои от малчуганите са израстнали в ръцете ми. Все още нямам деца, но искам да имам повече от едно. Коя е любимата ми анимация по Cartoon Network? – Чаудър, разбира се!”
Cartoon Network с радост ще научи някои от тайните на кулинарния талант на Албена Михова, която озвучава шефката на Чаудър – Трюфла. Албена, която е добре позната от великолепните си изпълнения в „Бай Брадър” и „Пълна лудница”, ще забавлява децата със смешни скечове!
Тя обича и да дублира: “Аз и Трюфла си приличаме изключително много – и тя е емоционална като мен, маниерите ни са еднакви, дори се смеем по един и същ начин! Аз също обичам Чаудър – помня в един епизод, той се опитваше да скрие дъвката си от мен. Любимата анимация на сина ми обаче е Бен 10.”
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТИНТИН за този полезен пост :
Ники (02-10-2009)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cartoon, network, Албена, български, Михова, МОЛа, на, Ути, шоу


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Cartoon Network dido sat 2010 НОВИ ЧЕСТОТИ 0 04-10-2010 19:21
Cartoon Network BG на Thor 3! berks НОВИ ЧЕСТОТИ 2 06-10-2009 09:15
Cartoon Network вече на български - деца, елате да празнуваме! ТИНТИН ДРУГИ 0 14-09-2009 16:40
Cartoon Network проговаря на български panzer417 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 1 31-08-2009 19:28
TNT и Cartoon Network на 9Е Sharp987 САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 0 07-04-2009 23:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.