The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #81  
Стар 05-05-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Взимай Зеро,от Царево,а по темата,след 12 години проби на все кашони,се вглеждам в картината и махам кашона,аз третирам декодера като инструмент за гледане на ТВ,екстрите ми са през оная,за какво иначе даваме луди пари за LED сега OLED и 2К,4К
Гоче, Зеро не се взима от Царево, а от Пловдив.От Царево се взима Формулер))) А и момчето не пита за "екстри", а за потребителско удобство. Видимо за теб и дистанционното е "екстра" . Можеш да обсъдиш "екстри"-те с твоят Турбо -Приятел.


Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
То смешни картини дал господ, пък като гледам , докъде сме с пробите и менютата , не ще да сме много напред я, щото какво да му пробваме на Force 1+ например/ и той е от същия индустриален полигон като Аватара2, 3 или 133/,
Гоче, Force1+ не от категорията 700 х където бръмчиш и дереш с нокти и зъби найлоните. IQON е, но това е друга бира. Не за каравани. Хвани си кабела в лявата ръка, телефона в дясната и попрочети за аватарчетата. Приятен Ден. ))))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-05-2015 на 14:33
Отговори с цитат
  #82  
Стар 05-05-2015
участник участник не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 216
Благодари: 78
Получил благодарност:
73 пъти в 32 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Гоче, Зеро не се взима от Царево, а от Пловдив.От Царево се взима Формулер)))
Ха,Ха саривано освен като експерт вече се вживява и като център за разпределение на пазара.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 05-05-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С Гочето знаем за какво пишем. Не вкарвай марокански продукти в чисто иформационен пост. и не ми приписвай действия,плод на въображението ти)))) Потребителят видимо вече е избрал какво да си купи и без моите или твоите съвети.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 05-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Форса 1+ е дърво , ама даже не е от буковите , а чамово
Като дойде реч , да го правим ,разбрахме , че е наядено от дървеници и за караваната не става , сега и сменяме интериора , за предстоящите летни празненства- градски празници
Нито дистанционното му е толкова интересно , за да се напрегна , нито стария 1300Мхц дуал процесор /БЦМ 7356/, нито рекламата , че ще взимаш модела за проба и ще го препродаваш след това , нямам тръпка за сопи , дори и в индийски форум да се налага да търся инфо за тях
Виж към твоята 2.10 с ринга имам , ще мина да я видя и да я купя, мотора не ми е в нужда , аз си нося , дървета с пластикото на дисплея , да си гледкам, ама нещо не фатам Астрата там за където я искам и ме интересува твоята "складова" база
Четох , за Аватарчетата преди 3 години , даже "някой" им направи тогава инадинче , да бримчи на динамичните ИП-та , това са сложни термини , та първите Аватарчета идваха с аналогов тунер , амиго едва ли си ги виждам ти тия , имам поставени 2-3 от тях, ако искаш , ще посна едно фотце пор аки, след това го премахнаха тунерчето , що ли , за си купуваш модулатор , ако искаш по нискочестотния да гледаш в мъзето

А Зерото споко си взима Бате Гойко от Мичурин, "някой" наскоро купи 3-4 броя от там , ама ти какво недолюбван си от местния ти дистрибутор ли, ай стига бе, аз виртуално купих преди 10 дни един ЕТ 8500, тъй да си го джиткам , покрай другите дървета и дистанционни
Спокойно , всичко ще се уреди няма грижи,то курсове , упътвания , напъвания , бели кахъри , сега да мислим , за други по развлекателни и предстоящи събития през летния сезон
Казах ти по Скайпа се правят големите "сделки", аз по него ми обясняват "екстрите " и функциите на " дистанционните"
п. с. ей това ще нося летос -два,три нови за проба в "караваната" , ако имаш добро държание , ще ти оставя един да пробваш:
http://www.electronicadelhogar.com/b...eptor-satelite

Последно редактирано от Neo64 : 05-05-2015 на 17:49
Отговори с цитат
  #85  
Стар 05-05-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Форса 1+ е дърво , ама даже не е от буковите , а чамово...Нито дистанционното му е толкова интересно , за да се напрегна , нито стария 1300Мхц дуал процесор /БЦМ 7356/, нито рекламата , че ще взимаш модела за проба и ще го препродаваш след това , нямам тръпка за сопи , дори и в индийски форум да се налага да търся инфо за тях...Виж към твоята 2.10 с ринга имам , ще мина да я видя и да я купя, мотора не ми е в нужда , аз си нося , дървета с пластикото на дисплея , да си гледкам, ама нещо не фатам Астрата там за където я искам и ме интересува твоята "складова" база
Гоче, други нещица са му интересните на Форсчето, ама не достигаш до тях. Не е нужно да се напрягаш по индийските форуми, макар и "хинди" да ти е слабост. Може да попрочетеш и тук:
http://wvclub.net/forum/index.php?board=78.0
А за складчето....Нема кой да ти разпише товарителницата. Домакинката прави лютеници и туршии за експорт в Иберийско и клиенти не ангросисти не я вълнуват )))) А двуметровките при мен са само стационарки. С моторите си отварям капандурите, за да фатат по-лесно любителите, на Астра шлейфа)))

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
А Зерото споко си взима Бате Гойко от Мичурин, "някой" наскоро купи 3-4 броя от там , ама ти какво недолюбван си от местния ти дистрибутор ли, ай стига бе, аз виртуално купих преди 10 дни един ЕТ 8500, тъй да си го джиткам , покрай другите дървета...Казах ти по Скайпа се правят големите "сделки", аз по него ми обясняват "екстрите " и функциите на " дистанционните"

Надзора над дюкянчетата го оставам на теб. Нали си Виден Клиент..по Скайп))) Аз интереси в този вид търговия нямам. През конвертора ми е кой, какво и откъде купува.

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията

Гоче, разбирам, че за неизкушеното ти съзнание дръвцето от линка е "приемник", но да плащаш 150 евро, за цепеница, която на дребно струва 120 долара...!?! Надскочи дори себе си ))))) Ето ти "образователен" линк....с " екстри" и дистанционни:
http://www.agsat.com.ua/product/gi-spark-2/

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
та първите Аватарчета идваха с аналогов тунер , амиго едва ли си ги виждам ти тия , имам поставени 2-3 от тях, ако искаш , ще посна едно фотце



Ако преди 3 години някой само е ЧЕЛ, друг е ПЛАКАЛ от това ЧУдо на електрониката. Време е вече да Пораснеш и да разбереш, че нещата отдавна са надскочили оборният ВАЛВЕКС, с който сравняваш всичко)))


P.S. Бат' Гойко вероятно е направил избор как да обзаведе Шатрата. Намирам дебата по темата за излишен. Особено с корифеи като Гоче64.
Да не безпокоим продуктивната Му Замисленост.



__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 05-05-2015 на 19:47
Отговори с цитат
  #86  
Стар 05-05-2015
участник участник не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 216
Благодари: 78
Получил благодарност:
73 пъти в 32 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Нео 64 ,
да те запитам това зеро е в пластмасова кутийка.Та въпроса ми е не влизат ли брумове?

Последно редактирано от участник : 05-05-2015 на 20:44
Отговори с цитат
  #87  
Стар 05-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

На сраИванов , може и да влезат брумове , само ,че не от пластмасовата кутия на Зерото, от друго естество ще да са, от това че е напълнил другата кутия и главите на заобикалящите го само с плява и морска сол и плоски лафчета от учебниците по природна медицина , с кеф му свалям шапка
Зерото за потребител , е повече от перфектния декодер.
Нали си спомняш драги ми сраИванов , последния пост от чата оня изтрития там някъде в неизвестното пространство, нямам повече какво да добавя за да попълня въображението ти.
Както казваш Ти - " Стой та гледай !"
Пак обърна темата на махленско надприказване, "Велик" в моите очи няма как да станеш, коклкото и напъни на тема Сат. техника да проявяваш , спираме с дискусията , предпочитам на лично да ми изясниш теорията, аз практиката я знам, не съм е забравил ,въпреки изминалите години
Ти учи и чети за "дърветата"преди 3 години и сега , ние клоните сме им ги подрязали ,когато трябва, от рев няма нужда , ще дойде и това време
Радостно е ,че Колегата си е избрал приемник, надявам се твоите "напъни" да са го довели до завършен курс по използуване на "дистанционото"
И стига с линковете , аз купувам от твоя втори дом Царево в БГ имам впредвид , а в Пловдив, само риболовни пособия от магазина на 200 м от вкъщи-ул. Богомил 59
Хайде със здраве и дръж фронта , малко остана ,вече напече сериозно и температурата оказва влияние на процесорите, ще имат нужда от охлаждане и то сериозно, скоро ........

Последно редактирано от Neo64 : 05-05-2015 на 21:03
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
участник (05-05-2015)
  #88  
Стар 05-05-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от участник Вижте мненията
Нео 64 ,
да те запитам това зеро е в пластмасова кутийка.Та въпроса ми е не влизат ли брумове?
Оффф, направо уби коня
Ами влизат отгоре и се изсипват отдолу , а който брум се заплете между пистите, минава странично

Май си някой скрит магазинер
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на yavor1 за този полезен пост
demmlik (05-05-2015), Neo64 (05-05-2015), sarivano (05-05-2015), участник (05-05-2015)
  #89  
Стар 05-05-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Пак обърна темата на махленско надприказване, "Велик" в моите очи няма как да станеш, коклкото и напъни на тема Сат. техника да проявяваш , спираме с дискусията , предпочитам на лично да ми изясниш теорията, аз практиката я знам.
Оооо Гоче....Тук Палмата си е твоя. Никой не претендира за Първенството ти в Махленската лексика, нито аз нито твоят Турбо - Почитател. Бъде спокоен.Ненадминат си )))) Практик си от всякъде. За разлика от други области на човешкото познание.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на sarivano за този полезен пост
Neo64 (05-05-2015), турбо (05-05-2015)
  #90  
Стар 05-05-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

х Яворе ,
явно съм природно "тъп" ,не разбрах въпроса, без да искам да обидя питащия
и не мога да дам отговор,аз на Телевизорите , където съм сложил, брумове не съм чул , а и Соло СЕ е с пластмасова кутия
" Брум "по ХД кабела , освен ако не е от 50 ст. , не виждам причина
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Избор, на, Нов, Помощ, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за избор на приемник тоягата iSpace 2 25-03-2014 17:42
Помощ при избор на LED телевизор захарин ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 6 10-05-2013 01:52
ПОМОЩ ПРИ ИЗБОР НА 42" LCD ИЛИ LED ТВ Иванов Иво ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 24 07-11-2012 09:14
Помощ за избор на приемник affe ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 4 22-09-2012 14:44
Помощ за избор на оператор nusho Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 21 06-04-2011 21:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.