The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > Xtrend

Xtrend Xtrend приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16-07-2013
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране Замръзване на картината_OSCAM

Здравейте, имам следният въпрос ( потърсих из нета, но май не намерих точният отговор ):
Приемника ми е Xtrend9200. Ползвам OSCAM, свален от плъгините на приемника. С повечето канали нямам проблем - всички SKY ( UK, IT, GER ), Була, Поларис, Xtra, Хиспасат пакетите, повечето френски пакети са ОК. Картина та дрънка.
На някой пакети обаче след като отвори канала и поработи няколко минути картината замръзва. Прави ми впечатление, че това са повечето унгарски пакети, но има и няколко други. Понякога след като мина на друг канал от същият пакет и отново се върна на първият - картината се оправя и повече не замръзва. Но понякога след като отново се върна на първият канал, каритната въобще не се отваря.

Дали можете да ми кажете как се оправя това нещо?
За уточнение - не ползвам OSCAM Y mod, както и не съм инсталирал OSCAM stable версия. Ползвам си този от плъгините на приемника.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16-07-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
Здравейте, имам следният въпрос ( потърсих из нета, но май не намерих точният отговор ):
Приемника ми е Xtrend9200. Ползвам OSCAM, свален от плъгините на приемника. С повечето канали нямам проблем - всички SKY ( UK, IT, GER ), Була, Поларис, Xtra, Хиспасат пакетите, повечето френски пакети са ОК. Картина та дрънка.
На някой пакети обаче след като отвори канала и поработи няколко минути картината замръзва. Прави ми впечатление, че това са повечето унгарски пакети, но има и няколко други. Понякога след като мина на друг канал от същият пакет и отново се върна на първият - картината се оправя и повече не замръзва. Но понякога след като отново се върна на първият канал, каритната въобще не се отваря.

Дали можете да ми кажете как се оправя това нещо?
За уточнение - не ползвам OSCAM Y mod, както и не съм инсталирал OSCAM stable версия. Ползвам си този от плъгините на приемника.
пробвай от сървъра на enigma2-plugin-glasssysutil_5.34_all да си изтеглиш, явно твоята версия нещо е бъгава.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16-07-2013
Аватара на ICO42
ICO42 ICO42 не е на линия
Българин от севера
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Павликени&Велико Търново
Мнения: 323
Благодари: 23
Получил благодарност:
67 пъти в 47 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Лог като забие да ти се намира?Че иначе само може да гадаем.А свърши боба.
__________________
No pain, no gain
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Замръзване, картинатаoscam, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.