The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1611  
Стар 01-08-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,701
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Тука един познат сменяше скоро батерия на ел. скутер. На въпросът ми ца цената отговорът беше че разликата от ел. скутер и такъв с бензинов двигател е че не ходи на бензиностанция, и парити за бензин ги дава на куп за нова батерия. В България е проблем липсата на пари. И аз искам нова кола, ама търкалям 11 годишната ми Хонда.
Цитирай:
Предложението на ААП предвижда т.нар. скрапинг схема да включва бонус от 10 000 лв. при покупка на електромобил, 7500 лв. за закупуване на хибрид и 5 хил. лв. за автомобил с двигател с вътрешно горене с екостандарт Евро 6D.
Това не би ли ти дали някакъв стимул?
А за батериите Явор може да сподели опит
Отговори с цитат
  #1612  
Стар 01-08-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,701
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Аз разбирам, че ние в България сме бедни и закостенели, но пък не мога да приема, че трябва в световен план да избием кравите и слоновете, защото кротко пасейки и серейки полуразложена трева увеличавали въглеродния двуокис и така изтънявал озоновият слой. В същият момент се изсичат вековните дъждовни гори, за да може населението да отглежда по най-примитивен начин зърно за да живее!
Същите тези, които ни налагат зелени сделки и други простотии изхвърлят ежедневно тонове храна, с които може да се нахрани половината човечество.
(Тук ще вметна, че в най-гъзарските ресторанти няма хладилник!
Има такъв един и в София, няма да му споменавам името и на КОЙ е, защото пак ще ме баннат!)
Същите тези харчат милиарди за космически програми с цел опити и други фантасмагории, само и само да си начешат егото, предизвиквайки природни катаклизми. Последен пример - катастрофалните наводнение от преди 2-3 седмици, също струващи милиарди и бъдещи похарчени милиарди за възстановяване на засегнатите хора и инфраструктура!
Темата е безкрайна, но така и не разбрах как ще прелетиш от Лондон до София.....с балон надут с хелий ли, как?! Виж, дори ти скъсих дистанцията!
За екология трябват иновации а иновациите се правят от богатите държави, всичко друго е връщане към първобитния строй.
Говореше за София морето има такава кола в момента, за самолетите ще почакаме всичко с времето си
Отговори с цитат
  #1613  
Стар 01-08-2021
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,232
Благодари: 750
Получил благодарност:
1,366 пъти в 890 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А дали случайно зад "иновациите" не се крие един план на Щатите да "орежат" парите на арабите, руснаците и бедните държави от Латинска Америка, държейки ги така в подчинение. Защо например в същия план голяма част от петролните им залежи са "замразени" и карат основно на внос, като ясно е написано, че ще имат петрол един век, след като и последната капка нефт по света изчезне! Как мислиш.....дали нещата не са свързани?
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Вас за този полезен пост
111111 (01-08-2021), demmlik (02-08-2021), manechi (01-08-2021), tedy58 (06-08-2021)
  #1614  
Стар 01-08-2021
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всичко е политика и пари, много пари! Никой не мисли за хората! Този ковид случаен ли е? А ваксините? Е, не всички се връзват, но всички им сърбаме попарата! Нещата не са на добре, пък кой, каквото иска да си приказва! Екология- дрън, дрън! Колко се замърсява природата с направата на батериите, а с унищожаването, а тока от въздуха ли идва! Не ми се говори! Знам, че сега ще ревнат отгоре ми- ами ревете си, няма да ми промените мнението, а и истината!
Хубав следобед!
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на manechi за този полезен пост
111111 (01-08-2021), atuani (02-08-2021), tedy58 (06-08-2021), Вас (01-08-2021)
  #1615  
Стар 01-08-2021
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,232
Благодари: 750
Получил благодарност:
1,366 пъти в 890 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами да реват колкото си искат!
Не знам, ако отворим тема за Ковид, дали няма да бъде съвсем умишлено осрана, но там вече нещата станаха очевадни. Умишлено затъмнение на фактите, на масовите протести и т.н.!
В Австралия даже танкове изкараха мръсните ковидисти!
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Вас за този полезен пост
111111 (01-08-2021), manechi (01-08-2021), tedy58 (06-08-2021)
  #1616  
Стар 01-08-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,701
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
А дали случайно зад "иновациите" не се крие един план на Щатите да "орежат" парите на арабите, руснаците и бедните държави от Латинска Америка, държейки ги така в подчинение. Защо например в същия план голяма част от петролните им залежи са "замразени" и карат основно на внос, като ясно е написано, че ще имат петрол един век, след като и последната капка нефт по света изчезне! Как мислиш.....дали нещата не са свързани?
Конспирации конспирации конспирации. Мен лично не ме интересуват, интересува ме какво дишам какво ям и какво шофирам, а ти знаеш ли? Или ще си караме 20 годишните дизели щото сащ искали да орежат парите на руснаците и арабите а ние трябва да ги съпортваме
Отговори с цитат
  #1617  
Стар 01-08-2021
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 836
Благодари: 318
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Това не би ли ти дали някакъв стимул?
А за батериите Явор може да сподели опит
А останалите 50 000 (примерно) от къде? Сега ще кажеш че има и по-евтини. Ми има и минават 150 километра с едно зареждане. Извинявай, но на мен грацки автомобил не ми трябва. Аз съм в малък град и си джиткам пеш или на велосипед. Ще кажеш да ползвам общественият транспорт извън града. Пробвай от Свиленград с влак да речем колко часа отнема до Бургас. За да си купя ел. кола трябва да изпълни едно от двете ми изисквания: 1000 км. с едно зареждане или 400-500 но да се зарежда максимум за 30 минути. Това при положение че имам финансова възможност да си я купя. Далеч съм от мисълта че до няколко години едно от двете ми условия няма да се е изпълнило, и на пълно ми е ясно че в EV е бъдещето, но все още мисля че то е за по-заможните люде.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ogibo за този полезен пост
manechi (01-08-2021), Валентинко (01-08-2021)
  #1618  
Стар 01-08-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ето го бъдещето:
https://www.google.es/amp/s/m.fakti....blizo-do-parij
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на фокус за този полезен пост :
manechi (02-08-2021)
  #1619  
Стар 01-08-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Конспирации конспирации конспирации. Мен лично не ме интересуват, интересува ме какво дишам какво ям и какво шофирам, а ти знаеш ли? Или ще си караме 20 годишните дизели щото сащ искали да орежат парите на руснаците и арабите а ние трябва да ги съпортваме
Новите дизели в пъти замърсяват по малко от милионите скутери дето бръмчат по улиците!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #1620  
Стар 01-08-2021
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,410
Благодари: 1,040
Получил благодарност:
1,047 пъти в 685 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ядеме телешко ама кожени седалки няма в електричките, има текстилни дет се мият с мръсна химия.
Де я тая електричка с качествена музика, стерео пръщялки ама с интернет.
Климатик да ама ти стопява 30% от заряда, карат на нагревател на седалките и волана.
300 коня ама на каравана кляка.
Извънградски разход в пъти по висок от градския.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бг, Бензин, бензиностанции, бензиностанциите, ГОРИВА, горивата, дизел, на, ПО, ЦЕНА, цената


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Честито! Нови цени на горивата! vaskonay Дъра-Бъра 8 16-02-2013 16:55
Протест за горивата Въйко Дъра-Бъра 44 27-02-2012 08:32
Отново намаление в цената на HD пакета! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 10-11-2010 20:26
Намаляват цената на HD пакета! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 22-07-2010 09:15
Цената на истината очаква първите мераклии ТИНТИН ДРУГИ 0 07-07-2009 15:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.