The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 09-05-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране OS wars:Android,iPhone,Windows Phone,Symbian,Blackberry, Bada,MeeGo

Колегата @hitman даде една идея за създаване на отделна тема за различните марки и модели смартфони, и понеже много често темите за избор на определен смартфон се раздуват като в повечето случаи всеки си хвали своето, нека повечето от нещата да обсъждаме тук на добра воля и без притеснения
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #2  
Стар 09-05-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ако войната е само измежду ОС-тата, то тя много бързо ще приключи в полза на андроид. Ако се гледат и сравняват конкретни устройства тогава може да стане нещо интересно
Отговори с цитат
  #3  
Стар 09-05-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, то това е и идеята да се гледат и сравняват конкретни устройства плюсове и минуси. След малко ви започвам с канадците
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #4  
Стар 09-05-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

За всеки истината е различна, може би ако доживеем един ден всеки да може да си качва каквато иска ОС на телефона ще имаме по-добра представа кое, как и защо.
За мен лично към момента най-важен е екрана, след това батерията и разбира се не на последно място как седи самият телефон в ръката, защото има доста не комфортни модели, биещи се да бъдат най-добрите от добрите. Добре направени модели са Galaxy Nexus и HTC One X, които въпреки размерите си седят доста добре в ръката, конструкторите са се погрижили телефоните да бъдат изключително ергономични, което компенсира големият на пръв поглед размер. Изключително неудобна ми е Motorola RAZR XT910, въпреки вложените качествени материали, телефонът някак си стои неудобен заради изключително тънкият си корпус, просто производителите по някой път за да направят най-най-най нещо си правят изключителни глупости.
И за финал само ще кажа, че вчера си играх със старото ми галакси с2, направо се хванах за главата как съм могъл да използвам тая тояга
Отговори с цитат
  #5  
Стар 09-05-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Фен съм на Сони открай време. Новите модели обаче много ми се "пързалят" в ръцете. Имам чувството, че всеки един момент ще го изтърва. Имам малка експериа, с която нямам този проблем, но новия е направо като сапун. Колкото до ОС, очаквах повече от Майкрософт, но това което виждам, 'ич не ми харесва. На този етап определено Андроид-а е моя избор, въпреки някои тъпанарии в него. Аз лично, не мисля, че мощния процесор и многото рам са най-важните. Първо поставям батерията, после екрана, обхвата на WiFi и чак тогава хардуерната мощ. Може да е смешно, но имах един модел на "световноизвестната" марка Privileg, реплика на Експериа х10, който беше ужасно бъгав, но пък имаше уникално силен и стабилен WiFi приемник. Нито един друг смартфон не съм виждал с толкова добър безжичен приемник.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 09-05-2012
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Eдна гореща молба към съфорумците - не сравнявайте продуктите на Dream multimedia с тези на Apple. Противоположни са като философия!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10-05-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
И за финал само ще кажа, че вчера си играх със старото ми галакси с2, направо се хванах за главата как съм могъл да използвам тая тояга
Ей те това се чудят и милионите, които са си го купили
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,749
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,659 пъти в 2,343 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Ей те това се чудят и милионите, които са си го купили
Тояга е, защото го сравнява с One X. Ама пред N8, N9 или Lumia 800 си е направо като космически кораб
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10-05-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Тояга е, защото го сравнява с One X. Ама пред N8, N9 или Lumia 800 си е направо като космически кораб
SGS II е на близо година, One X е пресен-пресен със всичките си "изненади" . Това моделче бива да се сравнява със SGS III .

Едноокията изгониха птичето от рамото, сега с години ще ядат бобеца докато наваксат пропуснатото.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10-05-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,749
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,659 пъти в 2,343 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Едноокията изгониха птичето от рамото, сега с години ще ядат бобеца докато наваксат пропуснатото.
.....ако изобщо някога го направят
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bada, blackberry, iphone, meego, os, phone, symbian, warsandroid, windows


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Nokia Lumia 710 също залага на Windows Phone ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 27-10-2011 12:31
Nokia ще има собствен магазин за Windows Phone приложения! Музикантът GSM мобилни комуникации 0 01-06-2011 18:23
Nokia ще пуска нови телефони с Windows Phone на всеки 3 месеца Музикантът GSM мобилни комуникации 0 26-05-2011 13:45
Android стана по-желан от iPhone, мина 37% пазарен дял ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 27-04-2011 17:28
Android е изпреварила Symbian по пазарен дял ТИНТИН GSM мобилни комуникации 25 02-02-2011 16:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.